کد خبر: ۵۰۴۶۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

بیشتر نفرات ثبت‌نام کننده در انتخابات هیئت کشتی مازندران تایید صلاحیت شدند و حالا همه در انتظار برگزاری مجمع انتخاباتی هستند.

به گزارش شفاف، روز 19 اسفند ماه بود که دوره 4 ساله ریاست اصغر ثمربخش در هیئت کشتی مازندران به پایان رسید و خیلی سریع نیز در همان مقطع ثبت نام از کاندیداها به عمل آمد. در پایان مهلت قانونی در روز 26 اسفند، 11 نفر برای احراز ریاست هیئت کشتی استان ثبت نام کردند.

مجتبی ابراهیمی، محسن بابایی، حبیب‌الله جعفری، عمران زارعی، نقی کلانتری، مرتضی قربانی، بهنام طیبی، سیدجواد هاشمیان، عسکری محمدیان، حمید محمدنژاد و فرامرز نقیبی این 11 نفر را تشکیل می‌دادند و این در حالی بود که عادل عالیشان نیز با هماهنگی اداره کل ورزش استان مازندران و فدراسیون کشتی به عنوان سرپرست این هیئت تا زمان برگزاری مجمع معرفی شد.

در روزهای گذشته صلاحیت اغلب نفرات ثبت نام کننده اعلام شده و شنیده می‌شود تا این لحظه فقط یک نفر وضعیت استعلامش مشخص نیست.

بر این اساس باید امیدوار بود که در روزهای آینده اداره کل ورزش استان مازندران و فدراسیون کشتی روی یک تاریخ به توافق نظر برسند و انتخابات هیئت کشتی این استان برگزار شود.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: