کد خبر: ۵۰۴۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷

رئیس بنیاد مستضعفان در جلسه ستاد فرماندهی مدیریت کرونای شهر تهران، آمادگی کامل بنیاد را برای کمک به ستاد مقابله با کرونا در بحران کرونا و حتی تا پسا کرونا اعلام کرد.

به گزارش شفاف، ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران روز چهارشنبه با حضور سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و تمامی اعضا تشکیل جلسه داد.

فتاح در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان و اعضای ستاد که فعالانه مشغول خدمت رسانی و تصمیم گیری مناسب برای حفاظت از مردم هستند، اظهار کرد: سابقه نداشت که همه دنیا در معرض یک عارضه یکسان قرار گرفته و مدیریت کشورها در بوته آزمایش قرار گیرد. این بحران یک آزمون بین المللی بود که ایران در آن سرافراز شد.

وی افزود: یکی از دلایل موفقیت ایران در این آزمون بین المللی همراهی مردم فهیم ایران با محدودیت‌های ایجاد شده در این ایام بود. ملت به درستی در این بحران عمل کرده و با در خانه ماندن و پرهیز از ترددهای غیر ضروری و رعایت فاصله گذاری اجتماعی نقش موثری در این راستا ایفا کردند.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با یادآوری مدیریت خوب این بحران در کشور، شناسایی نقاط قوت و ضعف را لازم برشمرد و گفت: مردم و ارگان‌ها، دستگاه‌ها و سازمان‌ها در این بحران با فرمان رهبر معظم انقلاب همه به میدان آمدند و نشان دادند که در بحران‌ها تیز و سریع عمل کرده و به نوعی می‌توان گفت قهرمان این بحران کادر پزشکی و مردم هستند.

فتاح در ادامه سخنان خود به برخی اقدامات این سازمان در بحران کرونا اشاره کرد که تخصیص اعتبارات نقدی و بسته‌‌های حمایتی برای ساکنان حاشیه تهران و اقشار آسیب پذیر، کارکنان سازمان‌های مختلف، بسته‌های معیشتی، پرداخت وام قرض الحسنه برای اقشار مختلف از آن جمله بود.

رئیس بنیاد مستضعفان آمادگی کامل بنیاد مستضعفان را برای کمک به ستاد مقابله با کرونا در بحران کرونا تا پساکرونا اعلام کرد و گفت: در ایران از این تهدید یک فرصت ساختیم و ایمان همگی ما بیشتر شد. بدون تردید مردم به عملکرد مدیریت این بحران نمره خوبی می‌دهند و این افتخار ملی در تاریخ کشور ثبت شد.

وی ضمن تقدیر از زحمات تمامی سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها و اقشار مختلف در بحران شیوع کرونا، شهدای خدمت پزشکی را موجب افتخار ملی برشمرد و بر مستندسازی رزومه آنان در یک کتاب تأکید کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: