کد خبر: ۵۰۴۷۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

سازمان لیگ فوتبال امارات با موافقت باشگاه‌ها تصمیم به برگزاری ادامه بازی‌های باقیمانده فصل جاری در مرداد و شهریور را دارد.

به گزارش شفاف، سازمان لیگ فوتبال امارات با موافقت باشگاه‌ها قصد دارد بازی‌های باقیمانده فصل جاری را در نیمه دوم ماه آگوست (مرداد و شهریور) برگزار کند.

به نوشته روزنامه الاتحاد امارات این تصمیم مورد استقبال باشگاه‌های اماراتی قرار گرفته چرا که موجب می‌شود بازی‌ها به پایان برسد و در حق هیچ تیمی ظلم نشود.

در همین حال باشگاه‌های اماراتی به دنبال یافتن راه‌های حل مناسب برای حل مشکلات ناشی از برگزاری مسابقات در ماه آگوست خواهند بود، چرا که این مقطع می‌تواند گرم‌ترین زمان برگزاری لیگ در تاریخ فوتبال امارات باشد.

بر این اساس تمرینات آماده‌سازی تیم‌ها در زمین‌های سرپوشیده و حتی روی چمن مصنوعی برگزار خواهد شد تا از گرمای طاقت‌فرسای هوا در تابستان دور بمانند.

همچنین باشگاه‌های اماراتی از فدراسیون این کشور درخواست کرده‌اند مجوز نقل و انتقالات بازیکنان در ماه جولای (تیر و مرداد) صادر شود تا پیش از آغاز دوره بازی‌ها بتوانند تغییرات لازم را با توجه به اتمام قرارداد بعضی از بازیکنان در تیم‌های خودشان اعمال کنند.

فدراسیون فوتبال امارات در حال بررسی شرایط برگزاری مسابقات همچنین تنظیم تقویم فصل نقل و انتقالات در پایان فصل جاری و آغاز فصل آتی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: