کد خبر: ۵۰۴۸۱۲
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲

محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه مجازی کتاب کودک بولونیا ۲۰۲۰ عرضه می‌شود.

به گزارش شفاف، با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان بیشتر نمایشگاه‌ها و رویدادهای فرهنگی لغو و یا برگزاری آن‌ها به زمان دیگری موکول شده‌ است.

بر همین اساس مسئولان برگزاری نمایشگاه باسابقه کتاب کودک بلونیا نیز پس از برگزاری 56 دوره حضوری این رویداد فرهنگی، برای جلوگیری از قطع زنجیره‌ی شیوع بیماری همه‌گیر جهانی و با همکاری ناشران بین‌المللی حوزه کتاب کودک تصمیم گرفتند این نمایشگاه را از 15 تا 18 اردیبهشت 1399 (4 تا 7 می 2020) به صورت آنلاین برگزار کنند.

بر اساس این گزارش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان یکی از ناشران مستقل ایرانی که در بیشتر دوره‌های این نمایشگاه حضور داشته است، 10 عنوان از کتاب‌های منتخب خود را از میان تازه‌های نشر و آثار موفق در سال‌های گذشته روی سایت نمایشگاه بارگذاری کرده است که همراه کاتالوگ انگلیسی خود مشتمل بر 412 عنوان از کتاب‌های منتخب به علاقه‌مندان ارائه خواهد شد.

این نمایشگاه به همت شرکت Pubmatch برپا می‌شود و ناشرانی که در نمایشگاه کتاب بولونیا 2020 ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند در این نمایشگاه مجازی  شرکت و آثار خود را معرفی کنند.

همچنین از تمامی فعالان حوزه‌های نشر و آژانس‌های ادبی که در نمایشگاه‌ سال‌های 2019 و 2020 به عنوان بازدیدکننده ثبت نام کرده بودند دعوت شده تا به صورت رایگان در نمایشگاه آنلاین کتاب کودک بولونیا شرکت کنند.

در همین حال هر یک از گروه‌های مجاز پس از دریافت کد شناسایی و رمز عبور از نمایشگاه، اجازه بارگذاری پی‌دی‌اف کتاب‌های خود را در پلتفورم نمایشگاه پیدا خواهند کرد.

گفتنی است تنها 25درصد از پی‌دی‌اف کتاب‌ها برای افراد متقاضی نمایش داده خواهد شد و امکان مشاهده همه آثار برای بازدیدکنندگان نمایشگاه وجود نخواهد داشت؛ در عین حال تنها غرفه‌دارانی که کتاب‌های خود را بارگذاری کرده باشند در فهرست ناشران شرکت‌کننده در نمایشگاه قرار خواهند گرفت؛ هم‌چنین از دیگر امکانات این نمایشگاه، برگزاری نشست‌های مجازی میان ناشران بر اساس برنامه‌ی زمان‌بندی شده برای معرفی آثارشان است. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: