کد خبر: ۵۰۴۸۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲

قرعه‌کشی مرحله نهایی رقابت‌های فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا روز ۲۶ خرداد برگزار می‌شود و سید بندی این مسابقات مشخص شد.

به گزارش شفاف، مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا(زیر 16 سال) از 16 سپتامبر تا سوم اکتبر (26 شهریور تا 12 مهر) در بحرین برگزار خواهد شد.

بر اساس سیدبندی اعلام شده در این رقابت ها تیم ملی نوجوانان ایران در سید سوم قرار می گیرد.

بحرین(میزبان رقابت ها)، ژاپن، تاجیکستان و کره جنوبی در سید اول قرعه کشی مسابقات نوجوانان قرار می گیرند. استرالیا، کره شمالی ، اندونزی و عمان در سید دوم قرار دارند. ایران در کنار هند ، یمن و عربستان سعودی در سید سوم حاضر است و در سید چهارم نام کشورهای چین، ازبکستان، قطر و امارات دیده می شود.

بر اساس اعلام AFC مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا نیز از 14 تا 31 اکتبر (23 مهر تا 10 آبان) در ازبکستان برگزار خواهد شد.

بر اساس سید بندی این رقابت ها، ازبکستان(میزبان مسابقات) در کنار کره جنوبی، عربستان و قطر در سید 1 قرار گرفته اند. ژاپن ، تاجیکستان، استرالیا و اندونزی در سید دوم جای می گیرند. در سید 3 نام کشورهای مالزی، عراق ، ویتنام و کامبوج دیده می شود و ایران در سید چهارم در کنار کشورهای یمن، بحرین و لائوس قرار دارد.

قرعه کشی مسابقات نوجوانان و جوانان روز 26 خرداد برگزار خواهد شد و 16 تیم حاضر در مرحله نهایی در چهار گروه چهارتیمی حریفان خود را می شناسند. دو تیم برتر هر گروه به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها راه خواهند یافت.


 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: