کد خبر: ۵۰۴۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹

اولین جلسه ستاد بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژوی چین با هدف حضور قدرتمند ورزشکاران اسکیت و کسب مدال‌ برگزار شد.

به گزارش شفاف، اولین جلسه ستاد نوزدهمین دوره‌های آسیایی 2022 چین با حضور بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون و اعضای ستاد روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه در فدراسیون اسکیت برگزار شد. در این جلسه اعضای ستاد به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در جهت آماده سازی‌های ملی، برگزاری اردوهای داخلی و خارجی و مسابقات پرداختند.

در نوزدهمین دوره مسابقات آسیایی 2022 هانگژو چین، ورزشکاران چهار رشته اسکیت (سرعت، برد، فری استایل و هنری) در دو بخش آقایان و بانوان شرکت خواهند داشت.

بهمن محمدرضایی در مورد زمان مسابقات جهانی وآسیایی اظهار داشت: باتوجه به جلسه آنلاینی که با آراگو رئیس فدراسیون جهانی داشتم وی اعلام داشت زمانی که قرنطینه در کل دنیا شکسته شود و زندگی به روال عادی برگردد، یک ماه بعد نشستی خواهیم داشت و دو ماه بعد مسابقات رسمی بین المللی برگزار خواهد شد و ورزشکاران 3 ماه فرصت خواهند داشت تا خود را آماده کنند. فعلا پیش بینی ما این است احتمالا با توجه به شرایط موجود و بحران کرونا در سال 2020 مسابقه رسمی نداشته باشیم.

محمدرضایی در مورد زمان برگزاری مسابقات رسمی کشور نیز اظهار داشت ما تابع اعلام ستاد عالی مبارزه با کرونای وزارت ورزش و جوانان هستیم و با عادی شدن شرایط اقدام به برگزاری مسابقات خواهیم نمود.

وی همچنین در مورد نحوه انتخاب و اعزام ورزشکاران مسابقات آسیایی 2022 اعلام کرد، ورزشکاران در حال حاضر با رعایت شرایط بهداشتی و ایمنی خود را آماده نگه دارند و به محض مساعد شدن شرایط برگزاری مسابقات، با شرکت در مسابقات متعدد رصد می‌شوند و طبق رای کمیته‌های فنی هر رشته انتخاب می‌شوند. در پایان امیدوارم که ورزشکاران اسکیت در این مسابقات خوش بدرخشند و بتوانند پرچم پر افتخار کشورمان را به اهتزاز در بیاورند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: