کد خبر: ۵۰۴۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

مهاجم تیم فوتبال پارس‌جنوبی تاکید کرد که با ادامه دادن بازی‌های لیگ برتر در فصل جاری مخالف است.

محمد ابراهیمی در گفت و گویی، در خصوص اظهارنظرهای مختلفی که پیرامون سرنوشت بازی‌های لیگ برتر در فصل جاری وجود دارد، گفت: در این شرایط سلامتی انسان‌ها از هر چیزی مهم‌تر است و با توجه به ریشه کن نشدن بیماری کرونا، من مخالف ادامه یافتن بازی‌های لیگ برتر هستم. در حال حاضر بازیکنان و خانواده‌هایشان در خطر هستند، هر تیمی حدود 40 تا 50 عضو دارد و اگر بازی‌های لیگ برتر برگزار شود، چه تضمینی وجود دارد که این همه آدم کرونا نگیرند؟ در این شرایط ادامه دادن بازی‌های لیگ برتر منطقی نیست.

وی ادامه داد: من شنیده‌ام که اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند، قرار است دو سه هفته به بازیکنان فرصت آماده‌سازی بدهند که خیلی کم است، در ضمن بازی‌ها هم فشرده برگزار می‌شود که این موضوع مصدومیت بازیکنان را به همراه خواهد داشت. در این شرایط بهتر است بازی‌ها تعطیل شود.

ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که اگر بازی‌ها تعطیل شود چه تصمیمی باید در مورد تیم قهرمان و سقوط کننده‌ها گرفته شود، عنوان کرد: باید تصمیمی گرفته شود که تیم‌ها کمترین ضرر را ببینند. من نمی‌توانم در این خصوص نظر بدهم ولی اعتقادم این است که سلامتی افراد از این مسائل که عنوان می‌شود خیلی مهم‌تر است.

مهاجم پارس‌جنوبی در ارتباط با مشکلات مالی این باشگاه تصریح کرد: قراردادهای بازیکنان ما خیلی پایین‌تر از تیم‌های دیگر است و تا الان هم فقط 50 درصد پول گرفتیم. باشگاه از طرفی با شکایت بازیکنان قبلی پارس‌جنوبی مواجه است ولی امیدوارم در نهایت باشگاه پارس‌جنوبی مشکلات مالی را حل کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: