کد خبر: ۵۰۴۹۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

سرمربی لیورپول تاکید کرد علاقه زیادی به بازی کیلیان ام‌باپه و جیدون سانچو دارد.

به گزارش شفاف و به نقل از تلگراف، رقابت‌های لیگ برتر انگلیس مانند سایر لیگ‌های باشگاهی با تعطیلی موقت روبه‌رو شده است. در حالی که انتظار می رفت برنامه شروع مجدد لیگ برتر منتشر شود، هنوز چنین اقدامی صورت نگرفته است.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در پاسخ به این سوال که آیا انتظار دارد کیلیان ام‌باپه، مهاجم و جیدون سانچو، وینگر بوروسیادورتموند در این تیم باشند؟ گفت:‌ مانه و صلاح به اندازه کافی جوان هستند که سال‌ها در لیورپول بازی کنند. من کاملاً از فهرست بازیکنان خود راضی هستم و رویای بازیکنان دیگر را ندارم. بیایید ببینیم در آینده می‌توانیم ام‌باپه یا سانچو را خریداری کنیم یا خیر، با این حال هدف اصلی ما دستیابی به حداکثر با بازیکنانی است که ما داریم. من نمی‌توانم به چنین سوالاتی پاسخ دهم تا عناوین و تیترهایی برای رسانه‌ها ایجاد نکنم. من این دو نفر را دوست دارم ، اما بسیاری از بازیکنان دیگر نیز همین‌طور. ام‌باپه و سانچو بازیکنان استثنایی هستند، اما اگر من هرگز آن‌ها را نداشته باشم، مشکلی نخواهد بود. 

از لیورپول به عنوان مشتری جدی تیمو ورنر سخن به میان می‌آید و خود این بازیکن هم اعلام کرده که دوست دارد زیر نظر یورگن کلوپ بازی کند و باید دید آیا لیورپول در تابستان بازیکنی خواهد خرید یا خیر.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: