کد خبر: ۵۰۴۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد در شرایط فعلی، مردم بیش از هر زمان دیگری باید از سلامت جسمی و روحی خود مراقبت کنند.

به گزارش شفاف، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) چالش جدیدی به نام «فعال بمانید» برای ورزش در خانه راه‌اندازی کرده است و در این راستا با بازیکنان مطرح قاره کهن گفت‌وگو می‌کند.

سوژه اول AFC در این چالش، علیرضا بیرانوند بود. دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در این باره اظهار داشت: اکنون که در زمانی چالش‌برانگیز و دشوار هستیم، بیش از هر زمان دیگری باید مراقب سلامت جسمی و روحی خود باشیم. می‌دانم که بسیاری از ما در کشمکش هستیم، چون کرونا ما را مجبور کرده که کارهای روزمره خود را از دست بدهیم. آمادگی بدنی برای ما فوتبالیست‌ها همه چیز است، اما این موضوع برای سایر مردم در خانه باعث تطابق بهتر ما با وضعیت فعلی می‌شود.

وی ادامه داد: برنامه ساده‌ای طراحی کنید، اهدافی برای خود ترسیم و روی پیشرفت خود نظارت کنید. همه ما اگر فعال‌تر باشیم، می‌توانیم بهتر و سودمندتر زندگی کنیم. چالش من برای همه این است که از شرایط فعلی قوی‌تر، آماده‌تر ومتمرکزتر به زندگی عادی برگردیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: