کد خبر: ۵۰۵۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۸

پویش ملّی مجازی "ستاره باران" با شعار «هر خانه ایرانی، یک جلسه قرآنی» راه‌اندازی شد.

به گزارش شفاف، همزمان با ماه مبارک رمضان که بهار قرآن است و فضای معنوی خوبی در میان خانواده‌‏ها برای انس بیشتر با کلام وحی فراهم کرده است و نیز از سویی شیوع بیماری کرونا در ایران و جهان، که منجر به تعطیلی اغلب برنامه‌های دینی و قرآنی نیز شده، سازمان دارالقرآن الکریم به همت جمعی از جوانان متخصص در حوزه فضای مجازی اقدام به راه‏‌اندازی پویش ملّی مجازی "ستاره باران" کرده است.

در این پویش از عموم مردم و به ویژه خانواده‏‌هایی که فرزندان کودک و نوجوان دارند، دعوت شده که به جمع حاضر در صفحه اینستاگرام setarebaran_ir بپیوندند و ضمن بهره‏‌برداری از محتوای ارائه شده، در موضوعات و مسابقات مختلف نیز مشارکت کنند.

صفحه پویش ملّی مجازی ستاره باران هر شب یک بخش مسابقه برای عموم مردم دارد که شامل تشخیص ارتباط یک پوستر مفهومی با یک آیه از قرآن کریم می‌‏شود و علاقه‌‏مندان پاسخ صحیح را در بخش کامنت ارائه می‏‌دهند و در پایان از بین شرکت‌کنندگان به قید قرعه جایزه 100 هزار تومانی اهداء می‌‏شود.

همچنین این پویش برای سه دهه ماه مبارک رمضان، سه جایزه بزرگ طراحی کرده که در دهه اول شامل تلاوت قرآن توسط کودکان، دهه دوم نقاشی بر اساس آیات منتخب قرآن و دهه سوم همخوانی خانوادگی قرآن است و بر اساس این مسابقات، با مشارکت و رأی خود مردم به پنج نفر جایزه 2  میلیون تومانی اهدا خواهد شد.

جایزه بزرگ پویش ملّی مجازی ستاره باران با شعار هر خانه ایرانی، یک جلسه قرآنی نیز شامل 10 میلیون تومان جایزه نقدی است که از بین شرکت‌کنندگان فعال در صفحه پویش به قید قرعه اهدا خواهد شد.

ارائه کلیپ‏‌های قرآنی، مناجات‏‌خوانی، موشن‌گرافیک‌‏های با مضامین قرآنی و عکس‌‏ها و مسابقات مفهومی قرآنی از دیگر برنامه‏‌های قابل استفاده در صفحه ستاره باران در اینستاگرام است. همچنین هم‏‌اکنون محتوای مذکور شامل عکس‏‌ها و ویدئوها در نرم‏‌افزارهای تلگرام و نیز سایت آپارات به آیدی @setarebaran_ir قابل دسترسی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار