کد خبر: ۵۰۵۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

انتشارات مدرسه با همکاری گروهی از ناشران کشور با هدف فراهم آوردن امکان دسترسی عموم مردم به کتاب‌های مناسب با تخفیف ویژه پویش «دوریم و دوستیم» را راه‌اندازی کرد.

به گزارش شفاف،‌ به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه،‌ با توجه به استمرار شرایط اضطراری ناشی از ویروس کووید-19 در کشور و همچنین تداوم مبارزه با بیماری کرونا و اهمیت موضوع قطع زنجیره انتقال این ویروس، در انتشارات مدرسه پویش «دوریم و دوستیم» راه‌اندازی شد.

 با توجه به ضرورت پرهیزاز حضور در اماکن عمومی و روی آوردن به خرید از راه دور پویش«دوریم و دوستیم» از 20 اردیبهشت ماه  شروع  و تا پایان تابستان سال جاری ادامه دارد. در این پویش که سراسری است سعی شده  آثار همه حوزه‌ها اعم از رمان، داستان، علمی، آموزشی و روانشناسی و... از انتشارات مدرسه و 20 ناشر برگزیده قابل دسترسی باشد تا علاقه‌مندان بتوانند راحت‌تر و با توجه به نیاز خود خرید کنند.

در این پویش تدابیری برای تجهیز کتابخانه‌های مدارس برای  معلمان و دانش آموزان، کتابفروشی‌ها، نمایندگی‌ها و پاتوق‌های فرهنگی و برگزاری مسابقات کتابخوانی و نمایشگاه کتاب آن‌لاین اندیشیده شده است. برنامه‌های دیگری هم با این پویش همراه است که متعاقباٌ اعلام خواهد شد. 

 مخاطبان  و دوستداران آثار ناشران  می‌توانند با مراجعه به پایگاه خبری انتشارات مدرسه به نشانی www.madresehpub.ir  و کلیک روی کتاب‌های انتشارات مدرسه، منتخب کتاب‌های سایر ناشران و کتاب ومحصولات آموزشی  آثار مورد نظر پویش را انتخاب و خریداری کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار