کد خبر: ۵۰۵۰۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ از فرمانده نیروی انتظامی به دنبال کشف کارگاه تولید آمپول و مواد نیروزای تقلبی در رودهن توسط نیروی انتظامی، قدردانی کرد.

به گزارش شفاف، به دنبال کشف کارگاه تولید آمپول و مواد نیروزای تقلبی در رودهن توسط نیروی انتظامی، مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (ایران نادو) از سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.

در نامه دکتر خلیلیان خطاب به سردار اشتری آمده است:

«خداوند متعال را شاکریم که به برکت حضور دقیق نیروی انتظامی در همه عرصه‌ها، ملت بزرگ ایران اسلامی و خادمان آنها با آرامش خاطر به وظایف، تکالیف و مسئولیت‌های خویش عمل می‌کنند. در این رابطه در شرایطی که موضوع اپیدمی کرونا همه بخش های کشورمان و البته جهان را تحت تاثیر خویش قرار داده است، خبر کشف 21 میلیون آمپول و مواد نیروزا در شهر رودهن توسط فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران به خوبی بیانگر اشراف کامل و همه جانبه مجموعه تحت مدیریت و فرماندهی حضرت عالی است. لذا بر خود واجب می‌دانم به عنوان عضوی از جامعه ورزش و سلامت کشور در سنگر فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، صمیمانه از این اقدام به موقع تشکر و قدردانی کنم.»

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: