کد خبر: ۵۰۵۰۹۲
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد: کسانی که در جنایت عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی دست دارند، با این کار خود این رژیم را به ادامه تروریسم و جنایات خود علیه ملت و سرزمین فلسطین، قدس و مسجد الاقصی تشویق می‌کنند.

به گزارش شفاف به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اسماعیل هنیه در سخنانی در گردهمایی مجازی عربی مقابله با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد که عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی، جنایتی بزرگ و اشتباهی غیرقابل بخشش و خنجری از پشت به ملت فلسطین و امت اسلامی و عربی است.

هنیه عنوان کرد که هرگونه تلاشی در راستای توجیه عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر یا کنارگذاشتن دشمنی با این رژیم در عرصه‌های رسانه‌ای، سیاسی، اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و هنری و جای دادن این رژیم اشغالگر و غاصب در میان امت، تلاشی باطل و مردود است که هرگز نمی‌تواند بغض و کینه امت نسبت به این رژیم را بزداید و امت اسلامی و عربی به حمایت‌های خود از ملت و مقاومت فلسطین ادامه می‌هد.

وی بر ضرورت مبادرت به اقداماتی عملی در تمامی زمینه‌ها به منظور جرم خواندن عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی و خنثی کردن هرگونه تلاش دشمن برای نفوذ به کشورهای اسلامی و عربی تاکید کرد.

رهبر حماس خاطرنشان کرد که فلسطین یک حقیقت راسخ است و با چنین بادهایی نمی‌لرزد.

اسماعیل هنیه هرگونه شیوه عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: ما به عدالت مساله فلسطین ایمان داریم و یقین داریم که رژیم اشغالگر در این سرزمین جایی ندارد و رو به زوال خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار