کد خبر: ۵۰۵۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲

معاون اجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه۲ گفت: همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، کاروان شادی شهرهمدلی در منطقه۲ به راه افتاد؛ این کاروان با عبور از محلات منطقه در هنگام اذان مغرب کار خود را پایان می‌دهد.

به گزارش شفاف، یوسف مزارعی با اشاره به حرکت کاروان‌های شادی در منطقه 2 گفت:  همزمان با سالروز میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع )، کاروان شادی شهر همدلی با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع، حرکت خود را از بیمارستان میلاد آغاز کرد.

وی با بیان اینکه  این کاروان با اجرای برنامه مولودی خوانی به صورت خیابانی، شادی و نشاط را برای مردم در سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) به ارمغان می‌آورد، افزود:حرکت کاروان‌ با هدف ایجاد فضای جشن و سرور از مبدأ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از بیمارستان میلاد آغاز و با عبور از محلات منطقه در هنگام اذان مغرب کار خود را پایان می‌دهد.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 2 تهران در ادامه  به توزیع بسته حمایتی ارزاق بین خانواده‌های نیازمند  اشاره کرد و گفت: پیرو پیام  مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و همدلی مومنانه و یاری اقشار آسیب‌پذیر جامعه، پویش کمک مؤمنانه با دعوت از خیران منطقه  اجرایی شد.

مزارعی  به  طرح  حمایت از افراد بساط‌گستر که در اثر بحران کرونا معیشت آنها آسیب دیده اشاره کرد و گفت: این طرح با مساعدت بنیاد مستضعفان در قالب اهدای  کارت هدیه یک میلیون تومانی به افراد شناسایی شده از جمله زنان سرپرست خانوار انجام شد. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: