کد خبر: ۵۰۵۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۹

برخی منابع در دفتر دادستان کل رژیم صهیونیستی اعلام کردند که بنیامین نتانیاهو در تلاش برای تخریب اویحای مندلبلیت دادستان کل این رژیم در آستانه آغاز جلسه محاکمه‌اش در ۲۴ ماه مه جاری است.

به گزارش شفاف، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت به نقل از این منابع آورده که نتانیاهو و نزدیکانش هجمه و حملات گسترده‌ای را علیه مندلبلیت در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته‌اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این منابع تاکید کردند که نتانیاهو و نزدیکانش تلاش می‌کنند تا مندلبلیت را به عنوان یک مجرم معرفی کنند، زیرا فاش شده که او گزارشی را که گابی اشکنازی رئیس اسبق ستاد مشترک ارتش صهیونیستی را محکوم می‌کند، مخفی نگه داشته است. این موضوع به سال ۲۰۱۰ و قضیه معروف به "هارباز" بازمی‌گردد که در آن زمان مندلبلیت دادستان نظامی این پرونده بود.

به گفته منابع مذکور، نتانیاهو تلاش می‌کند این مساله را ترویج دهد که مندلبلیت به دلیل مخفی‌کاری در این پرونده خطرناک، شایستگی محاکمه او را ندارد.

دفتر مندلبلیت اعلام کرد که حامیان نتانیاهو در شبکه‌های اجتماعی تلاش می‌کنند تا با ارائه اطلاعاتی ناقص و جانبدارانه، نگاه‌ها را از اتهامات وارده به نتانیاهو منحرف کرده و مندلبلیت را در کانون اتهامات قرار دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: