کد خبر: ۵۰۵۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

رادیو بین‌المللی فرانسه در مقاله‌ای تاکید کرده دولت ترامپ واکنشی کند در قبال مهار کرونا داشته و در مقابله با ویروس کرونا کاملا شکست خورده است.

به گزارش شفاف به نقل از رادیو بین المللی چین، «آن کرپت» خبرنگار رادیو بین المللی فرانسه در آمریکا در مقاله ای با عنوان «همزمان با کروناویروس، ماشین ابرقدرت اول جهان خراب شده است» ضمن مرور روش های مقابله دولت ترامپ با ویروس کرونا در روزهای 18 ژانویه تا 8 مه، روند کامل مقابله دولت ترامپ با کرونا را نشان داده است که، ابتدا مساله ویروس کرونا را جدی نگرفته و سپس به دنبال مقصر گشته و اکنون با نادیده گرفتن جدیت شیوع کروناویروس در صدد احیای اقتصاد آمریکاست.

به نوشته آن کرپت، ترامپ همواره نگاه تحقیرآمیز نسبت به دانش دارد و وظیفه خود را بر دوش دیگران می اندازد و نمی خواهد مسئولیت واکنش کندش در قبال شیوع کروناویروس را برعهده گیرد. پاسخ ضعیف و ناکام دولت آمریکا در مقابله با کروناویروس بر همگان مشخص است. این درحالیست که مدیریت بدون نظم ترامپ این روند را تشدید کرده است. با وجود آن که آمریکا پس از اروپا و آسیا با شیوع کرونا رو به رو شد، ولی خود را برای مقابله با این ویروس آماده نکرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: