کد خبر: ۵۰۵۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱

قبادی دانا از واریز بسته معیشتی با مبلغ ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان برای ۸۵ هزار نفر از مددجویان بهزیستی، خبر داد.

به گزارش شفاف، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره جزئیات پویش همدلی مومنانه، اظهار کرد: برای ۸۵ هزار نفر از مددجویان بهزیستی کمک هزینه معیشتی به حسابشان واریز شد که مبلغ آن از ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان برای هر خانوار بوده است که مجموعا ۳۰ میلیارد تومان هزینه برای این حرکت تخصیص داده شده است.

وی بیان کرد: ۶۰ هزار خانواری که کمک معیشتی دریافت کردند، خانوارهایی بودند که فرد دارای معلولیت داشتند و ۲۵ هزار خانوار دیگر کودکان بدون سرپرست غیر موثر و یا زنان سرپرست خانوار بودند.

قبادی دانا با اشاره به اینکه این کمک‌ها با مساعدت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) انجام شده است، گفت: بنیاد مستضعفان ۲۰ میلیارد تومان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۱۰ میلیارد تومان در این خصوص متقبل شدند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: در پویش همدلی مومنانه تعداد زیادی از هموطنان شرکت کرده و کمک نقدی و غیر نقدی خود را به عرصه آوردند که به صورت نقدی و غیر نقدی در اختیار جامعه هدف بهزیستی قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه در پویش همدلی مومنانه مبلغ ۵۰ میلیارد تومان یه صورت نقدی و غیر نقدی از هموطنان جمع آوری شده است، گفت: این کمک ها بین جامعه هدف بهزیستی در سراسر کشور توزیع می‌شود.

قبادی دانا خاطرنشان کرد: از هموطنان درخواست داریم کمک های نقدی خود را به حساب اعلام شده سازمان بهزیستی واریز کنند و یا کمک های غیر نقدی را به دفاتر بهزیستی در سراسر کشور تقدیم کنند تا براساس جدول زمان بندی مربوطه هرچه سریع تر بین خانواده های جامعه هدف بهزیستی توزیع شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: