کد خبر: ۵۰۵۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
هری کین:

کاپیتان تیم فوتبال تاتنهام اعلام کرد مسئولان هر چه زودتر زمان شروع رقابت های لیگ برتر انگلیس را مشخص کنند.

به گزارش شفاف به نقل از ساکرنت، شیوع بیماری کرونا باعث لغو خیلی از رویدادهای ورزشی شده است و لیگ برتر انگلیس نیز چنین شرایطی دارد. هری کین مهاجم تیم فوتبال انگلیس و تاتنهام درباره شرایط پیش آمده گفت: باشگاه طی دو هفته آینده با سران لیگ برتر در حال گفتگو است و سعی می کند راهی برای شروع تمرین در گروه های کوچک چهار یا پنج نفری پیدا کند و مرتباً تحت آزمایش قرار بگیرد. ما می خواهیم برنامه لیگ برتر برای از سرگیری فصل را ببینیم و بر اساس آن کار خواهیم کرد. امیدوارم مسئولان هر چه سریع تر درباره شروع لیگ برتر تصمیم گیری کنند. 

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت:‌این واقعیت که باید بدون هواداران بازی کنیم بسیار سخت است. لیورپول شایسته عنوان قهرمانی است و در صورتی که تصمیمی گرفته شود که رقابت ها برگزار نشود و ادامه پیدا نمکند باید قهرمانی به لیورپول برسد چون اختلاف امتیازی خیلی زیادی دارد و در طول فصل نیز فوق العاده عمل کرد و فصل خوبی داشت. 

هری کین مدتها بود به دلیل مصدومیت برای تیمش به میدان نرفته بود و اکنون تعطیلی رقابتها به سود او شد تا شرایط بازی را بدست بیاورد. در روز های اخیر اخبار درباره فروش این بازیکن شنیده شده بود و اعلام شد تاتنهام برای فروش هری کین درخواست رقم چشم‌گیر ۲۰۰ میلیون پوند درخواست کرده است. رقمی که البته با در نظر گرفتن قابلیت‌های این بازیکن رقم مناسبی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: