کد خبر: ۵۰۵۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱

رئیس هیئت فوتبال استان قم می‌گوید که مجمعی که رای به برکناری او داده، غیر قانونی بوده و همچنان رئیس هیئت فوتبال این استان است.

کریم بهرامی در گفت و گویی، در خصوص خبر برکناری‌اش در جلسه مجمع امروز (یکشنبه) هیئت فوتبال استان قم اظهار داشت: این برکناری قانونی نبوده، چون من دلایل قانونی برای برکناری ندیده‌ام.

وی در خصوص اینکه اعضای هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان قم و مدیر کل ورزش و جوانان این استان در جلسه حضور نداشتند و این مجمع چگونه شکل گرفته است، گفت: رئیس مجامع استانی که طبق قانونی رئیس فدراسیون فوتبال است. من نمی‌دانم که آقای بهاروند رفته یا نه اما در عکس‌های منتشر شده حضور داشته است. مدیرکل ورزش و جوانان استان هم معاون مجمع است اما جدا از حضور یا عدم حضور او، برگزاری این مجمع به دلایل مختلف غیر قانونی است. اول اینکه روند قانونی برگزاری مجمع انجام نشده و از طرفی سه نفر از شرکت کنندگان در این مجمع، عضو مجمع نیستند.

رئیس هیئت فوتبال استان قم تصریح کرد: بنده همچنان رئیس هیئت فوتبال استان قم هستم و برکنار هم نشده‌ام، چون نه چیزی به بنده ابلاغ شده و نه در صورت ابلاغ روند قانونی را طی کرده است. مجمعی که از ساعت 10 تا 12 ظهر صبر کرده‌اند تا یک نفر را برای برگزاری آن پیدا کنند، چه مجمعی است؟ از طرفی همانطور که گفتم سه نفر از شرکت کنندگان اصلاً جزو مجمع نیستند و عدم شرکت بنده، اعضای هیئت فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان استان به دلیل غیر قانونی بودن این مجمع بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: