کد خبر: ۵۰۵۵۶۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵

سازمان سنجش آموزش کشور زمان برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در ایران را اعلام کرد.

به گزارش شفاف، سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای زمان برگزاری آزمون های بین المللی را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان آزمون­های TOEFL, GRE General, GRE Subject, IELTS, Life Skills, UKVI در خصوص برگزاری آزمون­‌های بین­ الملل در ایران، به اطلاع می ­رساند با هماهنگی به عمل ­آمده با موسسات ETS و IDP، تمام آزمون­‌های مورد اشاره در ایران از ۲۱ ماه می ۲۰۲۰ برابر با اول خرداد ماه ۱۳۹۹ به بعد مطابق برنامه‌های زمانی اعلام شده در زمان ثبت نام متقاضیان، برگزار می ­شود.

موسسات برگزار کننده آزمون­‌های مذکور در ایران ملزم به رعایت فاصله­ گذاری هوشمند و رعایت پروتکل­‌های بهداشتی هستند و پیش ­بینی‌های لازم را برای تهیه ماسک و دستکش برای داوطلبان این آزمون­ ها انجام خواهند داد.

همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر (گذرنامه و کارت ملی) و رعایت تمامی اصول بهداشتی برای همه داوطلبان الزامی است، در غیر این صورت از ورود آنان به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

هماهنگی­‌های لازم مبنی بر لغو یا جابجایی آزمون بدون دریافت هزینه از داوطلبانی که در این آزمون‌ها ثبت نام کرده اند، با موسسات مذکور انجام گرفته است. داوطلبان گرامی برای هرگونه اطلاعات بیشتر می ­توانند به سایت موسسات برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.

لازم به ذکر است؛ از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور برگزاری آزمون های بین المللی در کشور به تعویق افتاد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: