کد خبر: ۵۰۵۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹

فرهنگسرای آفتاب؛ همزمان با سایر مراکز و فرهنگسراهای شهر تهران با ویژه برنامه های فرهنگی هنری به استقبال عید سعید فطرمی رود.

به گزارش شفاف، نسیم سلیم زاده رییس این فرهنگسرا ضمن اعلام این مطلب  گفت: این ویژه برنامه ها که با عنوان« جشن بندگی» و با هدف پاسداشت عید سعید فطر و شکرگذاری به درگاه خداوند و ایجاد شور و نشاط معنوی پس از یک ماه روزه داری، با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا با شعار محوری"به سوی آسمان" و با رویکرد تعالی سازمان در حوزه های مختلف فرهنگی هنری بصورت مجازی طراحی شده و اجرا می شود.

این برنامه‌ها شامل بخش های گوناگونی همچون روزهای نیکو، شبهای روشن(دلنوشته ای برای 30 روز عبادت و بندگی ویژه روزه اولی ها و ارسال به نشانیhttp://aftab.farhangsara.ir تا 13 خرداد)، شهد عید(تهیه کاردستی با موضوع نماز عید فطر و ارسال فیلم و عکس به اینستاگرام aftabfarhangsara تا 13 خرداد)، جلوه عشق(برگزاری نمایشگاه نقاشی مجازی با موضوع عید سعید فطر در ایسنتاگرام negarkhaneaftab) است.

 علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی خیابان دکتر شریعتی، روبروی خیابان دولت، خیابان امامزاده فرهنگسرای آفتاب مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: