کد خبر: ۵۰۵۶۷۸
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶

پیکسار انیمیشن کوتاهی با مضمون همجنسگرایی ساخته است.

به گزارش شفاف، در سال گذشته تعداد فیلم‌ها و انیمیشن‌هایی که مخصوص کودکان و نوجوانان است و در آن محتوای همجنس‌خواهانه دیده شد رو به فزونی گذاشت.

از انیمیشن داستان اسباب‌بازی 4 که در آن دو کاراکتر مادر که همجنس‌گرا بودند گرفته تا قسمت جدید مجموعه جنگ‌های ستاره‌ای که نسبت به آن واکنش‌های متفاوت منفی ایجاد شد.

انیمیشن , هالیوود , سینما ,

نمایی از دو کاراکتر همجنس‌خواه در داستان اسباب بازی 4

در ابتدای سال جدید نیز انیمیشن «به‌پیش» نیز دارای جمله‌ای بود که محتوای این‌چنینی را در آن برملا می‌کرد. اما دیروز نیز خبری مبنی بر ساخته شدن انیمیشنی کوتاه با محتوای صریح‌تر در زمینه همجسنگرایی در رسانه‌های خارجی زبان منتشر شده است.

این بار این انیمیشن که ساخته کمپانی «پیکسار» است دارای شخصیت همجسنگرای مردی است که کاملاً بر این موضوع بدون تعارف تأکید شده است؛ این که او «بوی فرند» دارد و می‌خواهد با او در ارتباط باشد.

این انیمیشن 9 دقیقه‌ای توسط استیون کلی هانتر ساخته شده است که در کارنامه خود همکاری در انیمیشن‌هایی مانند در جستجوی نمو و وال_ای را دارد.

فیلم‌های جدید مارول مانند «جاودانه‌ها» و والکری در فیلم جدید مارول نیز کاراکترهای همجنس‌گرایانه دیگر دارند.

با این حساب سعی هالیوود بر جذب بیشتر همجنس‌خواهان بیشتر شده و نگرانی‌های خانواده‌ها را از تماشای سریال‌ها و فیلم‌های خارجی بیشتر کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: