کد خبر: ۵۰۵۷۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸

یک محقق آمریکایی پیش‌بینی کرد شیوع کرونا و افزایش تعداد مبتلایان و جانباختگان در آمریکا تا چند ماه آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش شفاف، "کریستوفر مورای،" محقق آمریکایی در گفت‌وگو با «سی ان ان» پیش بینی کرد شیوع کرونا و افزایش تعداد مبتلایان و جان باختگان در آمریکا تا چند ماه آینده ادامه خواهد داشت.

در حالی که شمار قربانیان کرونا در آمریکا به مرز 100 هزار نفر رسیده است این محقق آمریکایی درباره پیش‌بینی خود از ادامه افزایش مرگ‌ومیر کرونا در این کشور گفت: وضعیت بد آمریکا در  تعداد تلفات کرونا به این زودی تمام نخواهد شد و حداقل تا 3 ماه دیگر ادامه خواهد داشت البته اگر مردم فکر کنند که تا 3 ماه دیگر همه چیز عادی می‌شود و احتیاط را کنار بگذارند ممکن است این روند حتی بیش از 3 ماه هم طول بکشد.

به گفته این محقق آمریکایی تحقیقات نشان می دهد تنها 40 درصد از مردم آمریکا به طور مرتب از ماسک استفاده می کنند و بقیه استفاده از ماسک را الزامی نمی دانند.

آمریکا تاکنون با یک میلیون و 706 هزار و 226 مبتلا به کرونا و 99 هزار و 805 قربانی بیشترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان را به خود اختصاص داده است.

 

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: