کد خبر: ۵۰۵۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
رئیس اچ‌اس‌ایی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت:نفتکشی که امروز در محور جاجرود دچار حادثه آتش‌سوزی شده، تحت قرارداد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ساری است.

به گزارش شفاف به نقل از وزارت نفت، مسعود سهرابی با اعلام این خبر گفت: این نفتکش حدود ساعت ۶ صبح امروز، شنبه (۱۰ خردادماه) در محور جاجرود از جاده منحرف و پس از برخورد با گاردریل، دچار آتش‌سوزی و متأسفانه در این حادثه راننده نفتکش نیز فوت شد.

وی افزود: طبق اطلاعات دریافتی و گزارش‌های اولیه علت حادثه از سوی پلیس راه، خستگی و خواب‌آلودگی راننده نفتکش عنوان شده است.

سهرابی تأکید کرد: این نفتکش با ظرفیت حدود ۳۰ هزار لیتر، حامل سوخت هوایی (ATK) بوده است که ساعت ۳ و ۲۷ دقیقه بامداد امروز، شنبه (دهم خردادماه) از انبار نفت ری بارگیری کرده و به سمت ساری در حرکت بوده که متأسفانه در حوالی پل جاجرود دچار حادثه شده است.

وی با اشاره به اینکه فرآورده مورد نظر در همان لحظه‌های اولیه حادثه به‌طور کامل آتش گرفته است، تصریح کرد: نمایندگان اچ‌اس‌ایی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و نیز رئیس ناحیه شرق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران از همان لحظه‌های اولیه حادثه در محل حضور یافتند و ضمن مدیریت صحنه، ابعاد و دلایل این حادثه را بررسی کرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: