کد خبر: ۵۰۶۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

معاون خدمات شهرداری تهران گفت: ‌سامانه الکترونیکی سرانه‌های خدمات شهری شهرداری تهران با هدف افزایش دقت، امکان ثبت سیستمی و تسهیل در نظارت بر عملکرد واحدهای اجرایی در سطح نواحی و محلات تهیه و در اختیار مناطق ۲۲ گانه قرار گرفته است.

 به گزارش شفاف،  مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب اظهار کرد: سامانه الکترونیکی جمع‌آوری مستمر داده‌های سرانه‌های خدمات شهری در راستای تسهیل نظارت بر اجرای سیاست‌های پیش بینی شده در برنامه‌های بالادستی و مصوبات شورای اسلامی شهر تهران است که ضمن افزایش دقت پایش‌های آماری، امکان ثبت سیستمی داده‌های مربوطه به صورت مکانیزه را از ابتدای خرداد مهیا کرده است.

 یزدانی افزود: با بهره‌برداری از این سامانه، نیازسنجی‌ها و برنامه‌ریزی‌های مناطق درباره نگهداشت یا افزایش سرانه‌های خدمات شهری، مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت و مقدمات توزیع عادلانه امکانات در سطح شهر تهران را محقق می‌کند.

 وی تصریح کرد: با انتقال داده‌های احصا شده توسط این سامانه به داشبردهای مدیریتی تصمیم‌ساز و فراهم کردن سایر زیرساخت‌های فناورانه در حوزه خدمات شهری شهرداری تهران، امیدواریم بتوانیم در راستای تحقق شعار "تهران شهری برای همه" قدم برداریم.

 به گفته یزدانی این سامانه پیرو برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در راستای جمع‌آوری مستمر داده‌های سرانه‌های خدمات شهری در سطح مناطق 22گانه شهر تهران در حوزه خدمات شهری و به‌صورت هدفمند و دقیق  به همت اداره کل برنامه‌ریزی و توسعه شهری امور خدمات شهری تهیه و به بهره برداری رسیده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: