کد خبر: ۵۰۶۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴

همه این را خوب می دانیم که انتخاب رنگ موی مناسب اصلا کار سختی نیست. بخصوص اگر پوست صورت شما کاملا تیره یا روشن یکدست نباشد. بله دقیقا صحبت ما با افرادی ست که پوست صورت آنها گندمی یا ترکیبی از گندمی روشن یا تیره است. چه باید کرد که رنگ موی مناسب برای پوست های گندمی را سریع تر پیدا کنیم؟ فرمول آن چیست؟ چه گروهی از تناژهای رنگی به پوست های گندمی بیشتر می آید؟ ما جواب همه این سوال ها را در این مطلب به شما می دهیم.

تشخیص رنگ موی مناسب برای پوست های گندمی

هر صورت و پوستی، رنگ موی مناسب و خاصی را می طلبد. شما عزیزانی که رنگ پوستتان گندمی است، باید به این نکته توجه کنید که اول از هر چیز باید تناژ رنگ پوست خود را بدانید، برای اینکار کافی ست که با یک تکه زیورآلات ( نقره و طلا) رنگ پوست خود را تشخیص دهید. به این صورت که اگر تزیینات نقره به پوست شما بیشتر می آید، پس پوست شما تناژ سردی دارد و برعکس، یعنی اگر طلا بیشتر به پوستتان می آید، تناژ پوست شما گرم است. یک راه دیگر برای تشخیص تناژ پوست خود این است که به رنگ رگ های خود نگاه کنید، اگر رگ های آبی متمایل به بنفش دارید، یعنی پوست شما تناژش سرد است. اگر رگ های سبز دارید، بنابراین پوستتان تناژش گرم است.  یک راه دیگر گذاشتن کاغذ کنار پوست تان است، به این صورت که با قراردادن کاغذ کنار صورت خود، اگر پوست شما در مجاور کاغذ به زردی زد، یعنی تناژ رنگ پوست شما گرم است، اگر رنگ پوست شما به صورتی و قرمز نزدیک تر بود، یعنی دارای رنگ پوست سردی هستید.

عکس رنگ موی عسلی

چه رنگ موهایی به پوست گندمی می آید؟

پوست گندمی داری دو تن اصلی قرمز و آبی است و در دسته رنگ پوست های گرم قرار می گیرد. اکثر افراد گندمی، پوست چهره شان به سبزی می خورد. کار بسیار مهمی که هنگام انتخاب رنگ مو برای گندمی ها باید انجام داد این است که این چهره سبز را خنثی کرد و دیگر چهره به سبزی نزند. برای مثال رنگ موی تیره خالص اصلا برای پوست های گندمی مناسب نیست چون سایه سبز پوست را بیشتر نشان می دهد. البته این نکته را باید حتما یادمان باشد که چه رنگ موی روشن چه تیره، برای پوست های گندمی بسیار حساس است. از این نظر که این دسته از رنگ پوست، چون تناژ نسبتا ترکیبی از خانواده های مختلف پوست را دارد، باید انتخاب رنگ روشن چه تیره باید بسیار دقت کرد.

اسامی رنگ های مناسب برای گندمگون ها

برای انتخاب رنگ مو در این نوع رنگ پوست، از رنگ موهای طلایی و قرمز که با سری های  Red و Global  شناخته می شوند (به اختصارR  و G گفته می شوند) استفاده کنید. بنابراین اگر دارای رنگ پوست گندمی هستید و رنگ چشمان شما قهوه ای است از رنگ هایی با تناژ قرمز، طلایی و بلوطی برای شما مناسب است. این نکته بسیار حساس را فراموش نکنید که اگر از رنگ طلایی برای پوست خود اسفاده کردید، درجه خیلی روشن طلایی را استفاده نکنید، چرا که این رنگ روی پوست گندمی به تناژ نارنجی می خورد که کل ترکیب صورت و موی شما را خراب می کند. استفاده از رنگ موهای با تناژ فندقی، عسلی، قرمز شرابی، عسلی تیره، کاراملی، شکلاتی  و مسی بسیار مناسب پوست های گندمگون است.

رنگ موی عسلی

یک رنگ بسیار مناسب و زیبا برای پوست های گندمی، رنگ موی عسلی است. حالا بسته به پوست و سلیقه، شما می توانید از رنگ موی عسلی تیره یا حتی عسلی روشن و معمولی استفاده کنید. هر چقدر شما گندمی تر باشید، بهتر از رنگ موی عسلی روشن تری استفاده کنید. یادتان باشد که اگر شما دارای رنگ پوست گندمی خیلی روشن ( مایل به پوست سفید و روشن) هستید بهتراست سراغ این رنگ مو نروید چرا که این رنگ مو بیشتر برای پوست های گندمی تیره تر مناسب است.چون اگر پوست خیلی روشن باشد، با این رنگ مو چهره شما خیلی بی رنگ و رو می شود.

رنگ موی مناسب پوست گندمی

بهترین ترکیب رنگ موی عسلی

استفاده از دو فرمول زیر برای ساخت ترکیب رنگ موی عسلی بسیار جذاب و کاربردی است. این رنگ مو بسیار مورد پسند خانم های جوان تر و دخترخانم ها می باشد. به این دلیل که نه خیلی تناژ تیره مایل به قهوه ای دارد نه خیلی روشن است. به همین ترتیب می توان انواع ترکیب عسلی را درآورد. برای مثال رنگ موی عسلی- مسی، عسلی-شکلاتی ، عسلی-طلایی وعسلی باهایلایت و...

 

  1. فرمول ساخت رنگ مو عسلی گرم

ترکیب مساوی از رنگ بلوند شکلاتی + بلوند طلایی

دو سانت رنگ بلوند متوسط

اکسیدان 6% شماره یک

پایه مو 8

  1. فرمول رنگ مو شکلاتی عسلی
  2. در این رنگ مو اول باید با 000 پایه رنگ موی خود را به 6 رساند . بعد رنگ موهای زیر را باهم ترکیب کنید و بعد از 40 دقیقه موهای خود را بشویید.
  • پایه 6 مو با سه صفر
  • 70 میل عسلی شماره 7
  • 20 میل شکلاتی روشن
  • 30 میل دودی شماره 7
  • 8 سانت واریاسیون نقره ای
  • 5 سانت واریاسیون طلایی

رنگ موی قیمت مناسب از کجا بخریم؟

برای خرید رنگ موی مناسب می توانید در جشنواره آف بازی مو تن رو شرکت کنید و از تخفیف های هیجان انگیز و اقتصادی این تخفیفات بهره مند شوید. در این جشنواره تخفیفی، مو تن رو تخفیف های عجیب و غریب و به شدت اقتصادی را به شما پیشنهاد می دهد. این جشنواره در نیمه دوم خردادماه برگزار می شود و به مدت شش روز ادامه دارد. پیشنهاد ما این است این جشنواره بی نظیر مو تن رو را از دست ندهید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: