کد خبر: ۵۰۶۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

مدافع تیم فوتبال یوونتوس فاش کرد در مقطعی از دوران حرفه‌ای‌اش در آستانه ترک راه‌راه پوشان تورین بوده است.

به گزارش شفاف، جورجو کیه‌لینی که در سال 2005 از رم به یوونتوس پیوست و تاکنون در 509 بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم به میدان رفته است، می‌گوید در اوایل حضورش در یووه در آستانه ترک این تیم قرار داشته است. این مدافع ایتالیایی نقش کلیدی در هشت قهرمانی متوالی بانوی پیر در رقابت‌های سری A ایتالیا داشته است.

کاپیتان یوونتوس در کتاب شرح حال تازه منتشر شده‌اش با عنوان «من جورجو»، آورده است: در سال‌های 2010 و 2011 در دو مقطع در آستانه ترک یوونتوس بودم و به پیشنهادهایی که شده بود، فکر کردم. در مورد اول در آستانه پیوستن به رئال مادرید قرار داشتم و در مورد دوم نزدیک بود به منچسترسیتی بروم.

جورجو کیه‌لینی یادآور شد: من برای پیوستن به رئال مادرید اما خیلی نزدیک بودم. مدیر برنامه‌هایم حتی با نمایندگان باشگاه رئال مادرید صحبت کرد اما مورینیو که تازه سرمربی رئال شده بود، خواهان به خدمت گرفتن هموطن خود یعنی ریکاردو کاروالیو شد.  

مدافع ایتالیایی راه‌راه پوشان تورین در ادامه تصریح کرد: یوونتوس البته بابت حفظ من خوشحال بود، در همان مقطعی که ماروتا تازه مدیر ورزشی تیم شده بود. در مورد دوم با مدیر اجرایی باشگاه منچسترسیتی در میلان ملاقات کردم اما در نهایت اتفاقی نیفتاد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: