کد خبر: ۵۰۶۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: مواضع و نگرش‌های داهیانه، جهادگرایانه و فرهنگی آن مرحوم در حافظه تمام جهان اسلام، اهالی فلسطین و به خصوص مردم غزه باقی خواهد ماند.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار پیامی درگذشت رمضان عبدالله شلح دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
برادر عزیز و ارجمند زیاد نخاله
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین

با سلام و احترام
درگذشت رمضان عبدالله شلح دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را به شما، مردم فلسطین و کلیه فرزندان مقاومت تسلیت می‌گوییم؛ مواضع و نگرش‌های داهیانه، جهادگرایانه و فرهنگی آن مرحوم در حافظه تمام جهان اسلام، اهالی فلسطین و به خصوص مردم غزه باقی خواهد ماند.

کینه و حسدورزی صهیونیستی و آمریکایی نسبت به این قهرمان مقاوم برای بیان وفاداری و اخلاص او نسبت به میهن و مردم میهنش کافی است؛ همانگونه که ایستادگی مقاوم گونه ایشان در مقابل توطئه‌های عقب‌نشینی و شکست، بهترین دلیل برای هوشیاری و آگاهی اوست.

رمضان عبدالله حقیقتاً، خلف صالح شهید بزرگ فتحی شقاقی و ادامه دهنده مسیر ایشان در مقاومت و شجاعت و جهاد و در تمامی تقسیمات فرقه‌ای و طایفه‌ای بود و خوانش دقیقی از تمایز بین جبهه مقاومت و جبهه غفلت در کشور خود و در عرصه اسلامی و بین‌المللی ارائه داد.

شما هم از زمان به عهده گرفتن مسئولیت دبیرکلی جنبش جهاد اسلامی ثابت کردید که در همان مسیر گذشتگان حرکت می‌کنید، به خداوند سبحان اعتماد داشته و به پیروزی او ایمان دارید. خداوند دکتر رمضان عبدالله را رحمت کند، در بهشت برین خود جای دهد و با پیامبران، صدیقین، شهدا و صالحین محشور گرداند، که حسن أولئک رفیقا.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: