کد خبر: ۵۰۶۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷

سخنگوی سازمان تعزیرات در حالی پیش از این ابتدای خرداد و انتهای خرداد را زمان آغاز به کار پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی اعلام کرده بود که پذیرفته‌شدگان همچنان از بلاتکلیفی خود و عدم پاسخگویی مسئولان سازمان تعزیرات گلایه دارند.

به گزارش شفاف، در حالی که حدود 8 ماه از انجام مراحل اداری و مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سازمان تعزیرات گذشته است، هنوز خبری از شروع به کار این افراد در این سازمان نیست.

سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات، 6 اردیبهشت درباره آخرین وضعیت این افراد اعلام کرده بود که تا پایان اردیبهشت یا ابتدای خرداد مشکل این افراد حل می‌شود و آنها می‌تواند شروع به کار کنند؛ اما این پایان ماجرا نبود و رایگانی که پیش از این از پیگیری پذیرفته‌شدگان درباره تعیین وضعیت خود ابراز تعجب کرده بود، این‌بار در اوایل خرداد اعلام کرد به دلیل بروز برخی مشکلات پذیرش و آغاز به کار این افراد به آخر خرداد موکول شده است.

در حالی که ماه خرداد نیز به روزهای آخر خود نزدیک می‌شود، پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سازمان تعزیرات اعلام کرده‌اند هنوز بلاتکلیف هستند و در تماس با سازمان تعزیرات به جواب روشن و واضحی نرسیده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: