کد خبر: ۵۰۶۳۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷

وزیر دفاع گفت: وزارت دفاع با تمام توان در پشتیبانی از مأموریتهای متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش شفاف، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک وزارت دفاع و نیروی انتظامی با حضور امیرسرتیپ حاتمی؛ وزیر دفاع و سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی با هدف ارتقای توان مأموریتی نیروی انتظامی به امضا رسید.

امیر سرتیپ حاتمی در این دیدار با اشاره به لزوم ارتقای توان مأموریتی نیروی انتظامی برای پیشرفت و توسعه ایران اسلامی، اظهار کرد: وزارت دفاع با تمام توان و بهره‌گیری از ظرفیتهای صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از مأموریتهای متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار خود قرار داده است.

وزیر دفاع، نقش و مأموریت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت کشور را ستودنی و قابل تحسین برشمرد و تصریح کرد: کارکنان جان بر کف، مخلص و پرتلاش نیروی انتظامی در تمام عرصه‌های برقراری نظم و امنیت کشور با نثار جان خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و امنیت مثال‌زدنی امروز کشورمان مرهون خدمات صادقانه این سربازان سرافراز ایران اسلامی است.

سردار حسین اشتری نیز در این دیدار با تشکر از حمایتها و پشتیبانی‌های وزارت دفاع نسبت به نیروی انتظامی، گفت: اولویت نیروی انتظامی در حال حاضر توسعه فناوری‌های پیشرفته برای پلیس هوشمند و لزوم تقویت توان نیروی انتظامی برای مقابله با موضوع قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر و موضوعاتی از این دست است.

فرمانده نیروی انتظامی، تأمین تجهیزات مورد نیاز این نیرو را در برای برقراری نظم و امنیت کشور از اولویتهای حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءالله با حمایتهای وزارت دفاع بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به قابلیتهای فراوانی در اجرای مأموریتهای متنوع و خطیر پلیس دست یابیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار