کد خبر: ۵۰۶۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

رئیس شورای شهر تهران گفت: به زودی و بعد از استقرار مجمع نمایندگان تهران دیداری با آنها و رئیس مجلس خواهیم داشت.

به گزارش شفاف، محسن هاشمی در حاشیه برگزاری دویست و نوزدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صبح امروز جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران با حناچی شهردار تهران و برخی از معاونین و مدیران وی برگزار شد.

وی افزود: در جلسه هم اندیشی امروز به مسئله باغات و پرونده‌های موجود در این زمینه پرداخت شد و این در حالیست که در سال‌های اخیر آیین‌نامه و قوانین مربوط به باغات دستخوش تغییراتی شده است و همین امر موجب گلایه و نارضایتی شهروندان شده است و اعلام داشتند که این قوانین و آیین‌نامه‌ها شفاف نیست.

هاشمی ادامه داد: در همین زمینه امروز جلسه‌ای با حضور شهردار تهران، معاون شهرسازی شهرداری تهران و همچنین مدیرعامل سازمان باغات و اعضای کمیسیون‌های تخصصی و سایر اعضای شورای شهر تهران برگزار شد و خوشبختانه نتایج خوبی در ارتباط با موضوع باغات به دست آمد که به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد.

به گفته وی، شورای شهر تهران توجه ویژه‌ای به پرونده باغات و پرونده های مربوطه دارد و در همین ارتباط آرای خوبی نیز اعلام شده است.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به موضوع حمل و نقل عمومی و تعهدات دولت گفت: امیدواریم همانطور که در جلسه قبل اعلام کردم دولت به تعهدات خود در ارتباط با تامین اتوبوس و وسایل حمل و نقل عمومی عمل کند چرا که دولت تدبیر و امید این ظرفیت را دارد.

هاشمی همچنین در ارتباط با دیدار با ریاست مجلس شورای اسلامی و مجمع نمایندگان تهران، تصریح کرد: در این زمینه صحبت‌هایی شده است و ما منتظر استقرار کامل نمایندگان هستیم و به زودی دیداری با مجمع نمایندگان تهران و رئیس مجلس خواهیم داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: