کد خبر: ۵۰۶۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهر گرگان گفت: با توجه به بالا رفتن آمار شیوع ویروس کرونا، مخالف برگزاری فینال لیگ برتر هستیم و نظرمان را هم به باشگاه اعلام کرده‌ایم.

نیکا بیک‌لیک‌لی در گفت و گویی، درباره صحبت‌هایی که با فریناز طائرپور سرمربی تیم گروه بهمن مبنی بر مخالفت در برگزاری فینال لیگ برتر انجام داده، اظهار داشت: با او صحبت کرده و نظر مخالفم را برای برگزاری فینال اعلام کرده‌ام. او نگران سلامت و آسیب‌دیدگی شاگردانش است و ما هم همینطور اما منتظر تصمیم باشگاه هستیم.

وی افزود: قرارداد بازیکنان ما تا آخر اردیبهشت ماه بوده و با مشکلات قرارداد و اداری مواجه خواهند شد. اگر بخواهیم قراردادشان را تمدید کنیم، باشگاه باید بررسی کند که آیا انجام این کار صلاح است؟ این در حالی است که قرارداد بازیکنان گروه بهمن تا مهر ماه است.

 سرمربی تیم بانوان شهر گرگان درخصوص ارسال نامه کتبی به فدراسیون بسکتبال برای مخالفت با برگزاری بازی فینال گفت: باشگاه هنوز تصمیمش را اعلام و هنوز نامه‌ای به فدراسیون ارسال نکرده و قرار است بررسی کند.

بیک‌لیک‌لی  عنوان کرد: نظر من و کادر فنی تیم این است که برگزاری این بازی در این شرایط به صلاح نیست. با توجه به بالا رفتن آمار کرونا که برای ما قابل پیش بینی نبود و پایان قرارداد بازیکنان، ما نظرمان را به باشگاه اعلام کرده و منتظر هستیم تا باشگاه نظر نهایی خود را اعلام کند. آنها فقط گفته‌اند بررسی می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: