کد خبر: ۵۰۶۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷

سخنگوی طرح حمایت معیشتی از بسته شدن پرونده پرداخت وام یک میلیون تومانی" شرایط کرونایی" خبر داد و گفت: در مجموع ۲۱،۰۵۱،۳۹۳ خانوار معادل ۸۷ درصد از خانوارهای یارانه‌بگیر تسهیلات مذکور را دریافت کردند.

به گزارش شفاف، حسین میرزایی در صفحه شخصی خود نوشت:  در روز بیست و دوم خرداد 867،025 خانوار تسهیلات یک میلیون تومانی حمایتی کرونا را دریافت کردند و در مجموع  21،051،393 خانوار معادل 87 درصد از خانوارهای یارانه‌بگیر تسهیلات مذکور را دریافت کردند و پرونده تسهیلات به صورت رسمی بسته شد.

این تسهیلات نمونه یک کار موفق ملی در حوزه دولت الکترونیک بود. کمترین کار از سوی متقاضیان انجام شد (ارسال کد ملی با پیامک) و حجم اصلی کار سمت دولت بود. مراجعه حضوری حذف شد و پیامک ارسالی هم رایگان بود. حفظ عزت و کرامت مردم شعاری نیست و نیازمند بسترها و فرآیندهای اینچنینی است.

دستاورد مهم بعدی، دریافت شماره تلفن همراه رسمی از 87 درصد خانوارهای یارانه‌بگیر بود. از این پس تمامی پیام‌هایی که به این شماره ارسال می‌شود به منزله ابلاغ الکترونیک و رسمی خواهد بود. گام بعدی دریافت کد پستی رسمی از همه ایرانیان است تا هیچ دستگاهی از مردم آدرس خوداظهاری گرفته نشود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار