کد خبر: ۵۰۶۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

"۷۷ ساعت" به کارگردانی سعید ابوطالب سازنده مسابقه «سرزمین دانایی» پاییز به تلویزیون می‌آید.

به گزارش شفاف، رئالیتی‌شوی جدید سعید ابوطالب، مسابقه مهارتی و ماجراجویانه تلویزیونی است که  برای کشف  خلاقیت‌ها و مهارت‌های جوانان مستعد برگزار می‌شود. "77 ساعت" یک مسابقه جذاب است که شامل بخش‌های میدانی و استودیویی می‌شود و تابستان امسال توسط یک گروه بزرگ تولید می‌شود تا پاییز به آنتن برسد.

ابوطالب تاکنون با تیمی از بازیگران سینما و تلویزیون به توافق رسیده و مرحله پیش تولید جلو می‌رود؛ همچنین شرکت‌کنندگان نیز طی فراخوانی ثبت‌نام می‌کنند و برای حضور در مسابقه در کنار چهره‌ها انتخاب خواهند شد. در "77 ساعت"  دو بازیگر به‌عنوان مجری - داور و 9 بازیگر نیز به عنوان شرکت‌کننده در مسابقه حاضر خواهند شد. تیمی متشکل از تکنسین‌ها و بازیگران نیز داوری مسابقه را برعهده خواهند داشت.

ابوطالب که این روزها «شام ایرانی» را در شبکه نمایش خانگی و  مسابقه "هفت روز و هفت ساعت" را در شبکه نسیم دارد، سال 91 مسابقه «سرزمین دانایی» را به عنوان اولین رئالیتی‌شو در تلویزیون داشت.

این مجموعه برای دو سال پیاپی (سالهای 2011 و 2012) در جشنواره اتحادیه رادیو تلویزیون‌های آسیا-اقیانوسیه به عنوان فینالیست برگزیده شد. این مسابقه  در دومین جشنواره جام جم در سال 1391 نیز برنده دو جایزه بهترین مسابقه تلویزیونی و بهترین خلاقیت و پژوهش در بخش مسابقات تلویزیونی شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: