کد خبر: ۵۰۶۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

اکران «سلطان استتن آیلند» در سالن‌های سینما به تأخیر افتاد و در بسترهای دیجیتال عرضه خواهد شد.

به گزارش شفاف، فضای اکران فیلم‌های سینمایی در هالیوود هر روز در تب و تاب و التهاب به سر می‌برد.

امروز خبر اکران فیلمی برای فلان تاریخ و روز و در سینمای مشخصی اعلام و فردای آن روز خبر لغو اکران فیلم و تعویق آن منتشر می‌شود. دیروز نیز در خبری درباره این موضوع و سبقتی که VODها از سینماها گرفته‌اند مطلبی را نوشتیم و اشاره کردیم که اتفاقات موجود باعث شده است تا شبکه‌های دیجیتال بتوانند با فاصله بسیار زیادی از سینماها سبقت بگیرند.

امروز نیز مطلب دیگری توسط ورایتی منتشر شد که در آن خبر جلو افتادن تاریخ اکران فیلم جیمزباند را اعلام کرده است و به نوعی از اکران فیلم در تاریخ معلومی خبر داده است، اتفاقی که معلوم نیست فردا لغو شود.

در ادامه باید از خبر لغو اکران یکی دیگر از فیلم‌های سینمایی که قرار بود اکران خود را به زودی تجربه کند خبر داد. 

ورایتی در این باره نوشته است که فیلم سینمایی «سلطان استتن آیلند» با بازی «پیت دیویدسون» که قرار بر اکران فیلمش در سینماها از ابتدای تابستان بود این فیلم را روز  جمعه در پلتفرم‌های دیجیتال عرضه خواهد کرد. منابع نزدیک به استدیو یونیورسال گفته‌اند که رزور سالن برای این فیلم حاصل «یک سوءتفاهم» بوده است.

این در حالی است که انیمیشن «تور جهانی ترول‌ها» دیگر محصول این کمپانی سینمایی بر برخی از پلتفرم‌های دیجیتال و سینماهای آمریکا حکمرانی می‌کند. «جاد اپتا» کارگردان فیلم در صفحه‌ شخصی توئیترش در این باره می‌نویسد: «فیلم در سالن‌های سینما اکران نخواهد شد. اشتباهی پیش آمده است. فیلم فقط در پلتفرم‌های دیجیتال عرضه خواهد شد.»

ورایتی گزارش می‌کند که این اتفاق تنها محصول تصمیم فیلمساز بوده است و ربطی به دعوای میان کمپانی و صاحبان سینما ندارد. گفته می‌شود که یونیورسال مانند «تور جهانی ترول‌ها» سالن‌هایی را برای این فیلم رزرو می‌کند، اما بعد پس از مشاوره با فیلمسازان نظرش را تغییر می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: