کد خبر: ۵۰۶۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از نصب ۱۵ هزار «جدا کننده فضای راننده و مسافر» در تاکسی‌های پایتخت خبر داد و گفت: تاکسیران‌ها می‌توانند برای دریافت این محصول، درخواست خود را در باشگاه رفاه تاکسیرانی ثبت کنند.

علیرضا قنادان در گفت و گویی، درباره جدا کننده فضای راننده و مسافر در تاکسی‌های پایتخت، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا سازمان تاکسیرانی‌ به منظور کمک به پیشگیری از ابتلای مسافران و تاکسیران‌ها به این ویروس، وسیله‌ای به عنوان جدا کننده فضای راننده و مسافر در اختیار تاکسیران‌ها قرار داد.

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران | سازمان تاکسیرانی , شهر تهران , شهرداری تهران ,

وی ادامه داد: این محصول ابتدا حدود 3 هزار عدد بود که بعد از نصب در تاکسی‌ها و استقبال رانندگان، به 15 هزار نیز رسید. در حال حاضر به دلیل گرم شدن هوا برخی از تاکسیران‌ها این محصول را برداشته‌اند  اما آنها به گونه‌ای طراحی شد‌ه‌اند که قابلیت چندین بار باز و بسته شدن را دارد بنابراین هر زمان که بخواهند می‌توانند آن را در خودرو‌هایشان نصب کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: جدا کننده فضای راننده و مسافر همچنان موجود است و تاکسیران‌ها می‌توانند با ثبت درخواست خود در باشگاه رفاه تاکسیرانی، نسبت به دریافت آن اقدام کنند. جدا کننده فضای راننده و مسافر رایگان است و سازمان آمادگی تأمین تقاضای رانندگان را دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار