کد خبر: ۵۰۶۸۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

ملی‌پوش پیشین بسکتبال ژاپن گفت: زمانی که در ایران بودم، متوجه شدم که چیزی جز سیاست مردم را نمی‌ترساند و روزهای فوق‌العاده‌ای را در ایران گذراندم.

به گزارش شفاف، «ایرا براون» ملی پوش آمریکایی الاصل تیم بسکتبال ژاپن، ورود جالبی به دنیای بسکتبال داشت. او پس از پایان دبیرستان توسط تیم بیسبال «کانزاس سیتی رویالز» در MLB درفت شد و 5 سال هم بیسبال بازی کرد ولی در نهایت جذب بسکتبال شد و به آمریکای مرکزی و جنوبی رفت.

بروان در سال 2011 وارد لیگ ژاپن شد. او می‌گوید: حدود 10 سال است که در ژاپن هستیم و احساس خوش شانسی می‌کنم. مردم ژاپن، فوق‌العاده هستند و فرهنگ و جامعه بزرگی دارند. در اینجا چیزی برای نگرانی وجود ندارد و من به همه توصیه می‌کنم به ژاپن بیایند.

براون به لطف گرفتن تابعیت ژاپنی در آسیا کاپ 2017 (لبنان) و آسیا چلنجر 2016 (ایران) با پیراهن تیم ملی ژاپن به میدان رفت. این بازیکن 37 ساله می‌گوید: پیش از سفر به ایران استرس فراوانی به دلیل تنش‌های سیاسی بین ایران و آمریکا داشتم چون به هر حال من در اصل یک آمریکایی هستم. در زمانی که در ایران بودم اما متوجه شدم که چیزی جز سیاست مردم را نمی‌ترساند و روزهای فوق‌العاده‌ای را در ایران گذراندم.

بسکتبال ,

وی تصریح کرد: من در زمین یک جنگجوی واقعی هستم و به همین خاطر است که از رقابت با بازیکنانی مثل دار تاکر از اردن، فادی الخطیب از لبنان، حامد حدادی، را گونا از کره و کینسی دیوس از چین تایپه لذت زیادی بردم و برایم ارزشمند بود. همه این بازیکنان، دوستان خوبی برای من هستند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: