کد خبر: ۵۰۶۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶

همه بازیگران مشهور به کلاس بازیگرانی نرفته‌اند؛ بلکه استعدادشان به آن‌ها کمک کرده تا در این زمینه بدرخشند.

به گزارش شفاف، بسیاری از بازیگران سطح بالای هالیوود بدون آنکه به کلاس‌های بازیگری بروند، وارد این عرصه شده اند. مثل شارلیز ترون که حرفه دیگری را برای خود در نظر داشت، اما زمانی که مشغول کلنجار رفتن با یک کارمند بانک بود، توسط یک استعدادیاب کشف شده و وارد دنیای بازیگری شد.

در اینجا نمونه‌ای از این بازیگران را معرفی می‌کنیم تا بدانید همیشه برای تبدیل شدن به یک فوق ستاره نیازی به کلاس‌ بازیگری نیست.

تام کروز

کدام بازیگران مهشور به کلاس بازیگری نرفته اند؟
تام کروز از کودکی به فیلم‌ها علاقه داشت، اما زمانی که پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند، شرایط برای او سخت شد. تام در دوران دبیرستان نقشی در یک تئاتر بازی کرد که اوضاع بهتری را برای وی رقم زد و او برای ادامه بازیگری به نیویورک رفت. ۶ ماه بعد او در یک فیلم سینمایی نقش قابل توجهی گرفت و نهایتاً در دهه نود میلادی به یکی از پردرآمد‌ترین بازیگران هالیوود تبدیل شد.

جیم کری

کدام بازیگران مهشور به کلاس بازیگری نرفته اند؟
او در زمان نوجوانی به همراه خانواده اش در یک ون زندگی می‌کرد و در رویای یک زندگی موفق بود. پدرش شغل خود را از دست داد و به همین خاطر جیم مجبور شد به همراه خانواده خود سرایدار یک کارخانه شوند. او در ۱۶ سالگی برای کمک به خانوده، مدرسه را ترک می‌کند. سپس در چندین نقش کوتاه بازی می‌کند، اما به مرور نقش ثابتی در یک سریال تلویزیونی به وی می‌رسد. او در ادامه به موفقیت‌های بیشتری نیز رسید و این در حالی است که ذره‌ای پول بابت کلاس‌های بازیگری خرج نکرد.

مگ رایان

کدام بازیگران مهشور به کلاس بازیگری نرفته اند؟
مگ رایان از کنتیکت به نیویورک می‌رود تا در رشته خبرنگاری تحصیل کند. زمانی که در نیویورک بود برای حضور در چند تبلیغ و برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد. فعالیت او به دنیای سینما هم کشیده شد و او دانشگاه را برای بازی در یک فیلم سینمایی رها کرد و اکنون در کارنامه وی نقش‌های اصلی در فیلم‌های برجسته‌ دیده می‌شود.

جانی دپ

کدام بازیگران مهشور به کلاس بازیگری نرفته اند؟
جانی دپ که تا سن ۱۲ سالگی ۲۰ بار محل زندگی اش را تغییر داد، به کالیفرنیا رفت تا در زمینه موسیقی فعالیت کند. او در ابتدا یک فروشنده تلفنی شد و از این طریق خودکار فروخت. زمانی که مشغول این کار بود، دوست صمیمی اش نیکلاس کیج او را به مدیر برنامه هایش معرفی کرد و اینگونه پای دپ هم به سینما باز شد.

برد پیت

کدام بازیگران مهشور به کلاس بازیگری نرفته اند؟
پیت در زمان نوجوانی میزوری را به مقصد هالیوود ترک کرد تا بتواند یک بازیگر شود. او وقتی در لس آنجلس بود به یک رستوران رفت و زمانی که منتظر رسیدن سفارش خود بود، چشمش به یک آگهی برای یک نقش اضافه در یک فیلم خورد. ثبت نام و در این نقش کوچک بازی کرد. او در طول چهار سال بعد از این اتفاق در چند فیلم و برنامه تلویزیونی نقش‌های کوتاه بازی کرد تا اینکه با گرفتن نقش‌های مهم اکنون به یکی از ستاره‌های هالیوود تبدیل شده است.

کریستین بیل

کدام بازیگران مهشور به کلاس بازیگری نرفته اند؟
بیل زمانی که ۱۶ ساله بود، حرفه خود را با حضور در تبلیغات تلویزیونی آغاز کرد. او به خاطر بازی در نقش بتمن در فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی» معروف است، اما برای شیوه ویژه بازیگری خود نیز شناخته می شود. او دست به هر تغییری در خود می‌زند تا به بهترین شکل ممکن، نقشش را بازی کند.

راسل کرو

کدام بازیگران مهشور به کلاس بازیگری نرفته اند؟
او به خاطر بازی در نقش ماکسیموس در فیلم سینمایی «گلادیاتور» به شهرت رسید و یک جایزه اسکار نیز برای آن دریافت کرد. راسل زمانی که ۱۶ ساله بود مدرسه را ترک کرد تا به یک بازیگر تبدیل شود. سرنوشت راسل کرو او را پیش روی فیلم‌های خوبی مثل «گلادیاتور»، «ذهن زیبا» و ده‌ها مورد دیگر قرار داده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: