کد خبر: ۵۰۶۹۰۴
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳

رئیس مجلس در دیدار با خانوادۀ شهید مدافع حرم جواد الله‌کرم با بیان اینکه ما خودمان را مدیون خانوادۀ شهدا می‌دانیم گفت: اگر مجاهدت رزمندگان و‌ مدافعان حرم و صبر و دعای خانوادۀ شهدا نبود مشکلات خیلی بیشتر از این بود.

به گزارش شفاف، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با خانوادۀ شهید مدافع حرم جواد الله‌کرم دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار مادر بزرگوار شهید جواد الله اکرم خطاب به قالیباف گفتند: از ریاست مجلس شما خیلی خوشحال شدیم. وظیفه ما پاسداری از این انقلاب و خون شهداست. شما خودتان از خانوادۀ شهدا هستید. 

در ادامه برادر شهید الله اکرم با توضیح رشادت‌ها، مجاهدت‌ها و چندین بار مجروحیت آن شهید سرافراز، افزود: در خانه ما همیشه بحث شماست. مادر شهید برای شما حدیث کساء می‌خوانند و همیشه غصه شما را می‌خورند که بتوانید کار کنید و شما را اذیت نکنند.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی با برشمردن مجاهدت‌ها و نقش بی‌بدیل شهدای مدافع حرم و خانواده‌های شهدا در حفظ و پاسداری از انقلاب اسلامی گفت: ما خودمان را مدیون خانوادۀ شهدا می‌دانیم. اگر مجاهدت رزمندگان و‌ مدافعان حرم و صبر و دعای خانوادۀ شهدا نبود مشکلات خیلی بیشتر از این بود. دعا کنید ما هم بتوانیم مسیر شهدا و امام شهدا را ادامه دهیم. بیشترین مشکلات روی دوش مستضعفان است و امیدواریم به دعای خیر شما بتوانیم گرهی از مشکلات آنها باز کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار