کد خبر: ۵۰۷۰۱۸
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

مدیر فدراسیون فوتبال آلمان تاکید کرد که بازگشت بازیکنان سابق با وجود آمادگی بسیار بالایی که دارند بعید است.

به گزارش شفاف و به نقل از اسپورت یک، یواخیم لوو بعد از ناکامی ژرمن‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تصمیم گرفت که تغییراتی اساسی در تیمش به وجود آورد.

او از آن زمان تاکنون تیم را جوان کرده است و بازیکنانی با تجربه مثل مت هوملس، توماس مولر و ژروم بواتنگ را به تیم ملی دعوت نکرده است.

آمادگی بسیار بالای توماس مولر و هوملس در فصل جاری باعث شده است تا بار دیگر بحث بازگشت آنها به تیم ملی مطرح شد اما مدیر فدراسیون فوتبال آلمان براین باور است که یواخیم لوو در تصمیم خود صرف نظر نخواهد کرد.

او گفت: قبل از هر چیزی باید بگویم که بسیار خوشحالم که هوملس و مولر و بواتنگ آماده هستند و به روزهای اوج خود برگشته‌اند اما فکر نمی‌کنم که یواخیم لوو در تصمیم خود صرف نظر کند. نمی شود که برای همیشه به یک سری بازیکن اعتماد کرد. تیم ملی نیاز به تغییرات دارد و لوو این تغییرات را به وجود آورده است.

بیرهوف ادامه داد: بعد از ناکامی در جام جهانی ۲۰۱۸ سرمربی تیم تصمیم گرفت که تیم را جوان کند. همه می‌دانند که باید زمینه برای حضور بازیکنان جوان در تیم ملی وجود داشته باشد و به همین خاطر تغییراتی را به وجود آوردیم البته این احتمال هم وجود دارد که مولر و هوملس دوباره به تیم ملی دعوت شوند. کسی نمی‌داند که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار