کد خبر: ۵۰۷۰۳۴
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران به قیمت ۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان رسید. صرافی ملی ایران، امروز (۲ تیر ۹۹) قیمت هر اسکناس یورو را ۲۰ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرد.

به گزارش شفاف، نادر بذر افشان دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران گفت: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز با قیمت ۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان، نیم سکه ۴ میلیون تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

او بیان کرد: همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۷۴۳ دلار رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ ۷۸۹ هزار و ۲۰۰ تومان معامله می‌شود.

بذر افشان افزود: در حال حاضر حباب سکه حدود ۴۰۰ هزار تومان است.

 

دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران گفت: افزایش اونس جهانی و نرخ ارز بر بازار طلا و سکه تاثیر گذاشت و باعث افزایش قیمت سکه و طلا شد.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نسبت به دیروز ۱۰۰ هزار تومان افزایش یافت.
شما می‌توانید نرخ امروز طلا و سکه را در جدول زیر مشاهده کنید:

نرخ سکه و طلا در۲  تیر ۹۹
محصول  نرخ (تومان)
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید  ۷.۹۹۰.۰۰۰
سکه طرح امامی  ۷.۸۰۰.۰۰۰
نیم سکه بهار آزادی ۴.۰۰۰.۰۰۰
ربع سکه بهار آزادی ۲.۲۰۰.۰۰۰
سکه گرمی  ۱.۱۰۰.۰۰۰
اونس جهانی  یک هزار و ۷۴۳ دلار
طلای ۱۸ عیار   ۷۸۹.۲۰۰

گفتنی است قیمت های ذکر شده براساس نرخ اعلام شده از سوی اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، به نقل از صرافی ملی ایران امروز (۲ تیر ۹۹ ) هر دلار آمریکا به مبلغ ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت ۲۰ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می رسد.

قیمت دلار و نسبت به دیروز ۱۰۰ تومان افزایش یافت و یورو نیز بدون تغییر بوده است.شما می توانید جدیدترین قیمت ارزهای پر متقاضی را در جدول ذیل مشاهده کنید:

قیمت روز ارز در صرافی بانک ملی 
ارز  قیمت (تومان)
دلارآمریکا ۱۸.۹۰۰
یورو ۲۰.۹۰۰

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: