کد خبر: ۵۰۷۱۲۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸

یکی از معضلاتی که در بازار مسکن وجود دارد عدم همسویی میزان درآمد خانوارها با افزایش قیمت‌ها است.

 به طور طبیعی حد قابل‌قبول خانوارها برای تحمل افزایش قیمت 5درصد است اما به‌وضوح مشاهده می‌شود که در حال حاضر قیمت مسکن 20 برابر درآمد خانوارها افزایش داشته است که این مسئله باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای خانوارها جهت تأمین سرپناه برای زندگی شده است. در چنین شرایطی به نظر می‌رسد که حوزه مسکن نیازمند برنامه‌ها سیاست‌های مناسبی است تا با اجرای آنها و اختصاص سرمایه مناسب جهت ساخت‌وساز معضل کمبود مسکن برای عرضه به خانوارها رفع شود و در پی آن مالکان ملزم به ارائه مسکن با قیمت‌هایی منطقی‌تری شوند. به همین دلیل برای رفع معضل مسکن جهادی همگانی در بین مسئولان لازم است تا در پی آن اقشار کم‌درآمد جامعه برای تأمین اساسی‌ترین نیاز خود دچار مشکل نشوند.

 با کیلید در کوتاه‌ترین زمان خانه‌دار شوید

خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصرکه با 9/17 کیلومتر طول یکی از بلندترین خیابان های خاورمیانه به شمار میرود از میدان تجریش در شمال تهران و منطقه شمیران آغاز شده و تا میدان راه آهن در بخش جنوبی تهران ادامه دارد. این خیابان  مملو از درختان چنار تنومند است که وجود این درختان منظره های زیبایی را در این محله ایجاد کرده است. به همین دلیل متقاضیان خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر میتوانند با خریداری ملک در این منطقه به خصوص در بخش شمالی این خیابان از زیبایی درختان چنار و امتداد آنها تا کوههای سر به فلک کشیده لذت ببرند.

 خیابان ولیعصر درگذشته با دو نام پهلوی و مصدق شناخته می‌شد که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خیابان ولیعصر تغییر نام یافت. در این خیابان مراکز بزرگ خرید، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، موزه‌ها، مراکز فرهنگی و آموزشی، رستوران‌ها، هتل‌ها پارک‌های عمومی فراوانی وجود دارد و یکی از پرترددترین خیابان‌های تهران به شمار می‌رود بنابراین افرادی که تمایل به خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر دارند با سکونت در این محله از تمامی امکانات موجود بهره‌مند خواهند شد.

ازآنجا که خیابان ولیعصر یکی از خیابان‌های پرترافیک و پر تردد تهران به شمار می‌رود، چند سالی است که این خیابان یک‌طرفه شده و شهروندان با اتومبیل شخصی می‌توانند از ضلع جنوب به شمال این خیابان تردد کنند اما هنوز هم این خیابان یکی از شاهراه‌های اصلی تهران محسوب می‌شود.

با توجه به گسترده بودن خیابان ولیعصر امکان دیدنی مختلفی در این محله وجود دارند که کاخ مرمر، تئاتر شهر، محوطه باغ فردوس و موزه سینما از معروف‌ترین این اماکن به شمار می‌روند. علاوه بر آن وجود بوستان‌هایی همچون پارک ساعی، پارک ملت و بوستان دانشجو تأثیر چشمگیری را در زیبایی این محله داشته است به شکلی ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر می‌توانند با حضور در این مناطق اوقات فراغت خود و خانواده را به‌راحتی پر کنند.

 از مراکز خرید و پاساژهای صاحب‌نام خیابان ولیعصر می‌توان به پاساژ پردیس، مرکز خرید دی، پاساژ بهرام، مر کز خرید نگین ولیعصر، مرکز خرید گاندی، سام سنتر، مرکز خرید ونک و پالادیوم اشاره کرد که هرروزه علاوه بر ساکنان این محله، شهروندان تهرانی از محله‌های مختلف برای خرید به این پاساژها مراجعه می‌کنند به همین دلیل متقاضیان خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر بدون دغدغه رفت‌وآمد در مسیرهای طولانی می‌توانند مایحتاج خود را از این مراکز خریداری کنند.

وجود بیمارستان‌هایی همچون بیمارستان خاتم‌الانبیاء، ولیعصر، دی، و مهرگان در این خیابان در کنار سینماهایی همانند سینما آفریقا، استقلال و قدس باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر علاوه بر برخورداری از بهترین خدماتی پزشکی و درمانی از امکانات تفریحی مناسبی نیز بهره‌مند شوند.

خیابان ولیعصر در مسیر مناطق 11، 6، 3 و 1 شهرداری تهران قرار گرفته و از میدان‌های معروفی همچون میدان ونک، ولیعصر و منیریه عبور می‌کند به همین دلیل می‌توان به این خیابان لقب شاهراه را دارد.

قیمت خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر بسیار متنوع است اما در مناطق شمالی همچون مناطق 1 و 3 شهرداری تهران قیمت‌ها به‌مراتب بالاتر است به همین دلیل متقاضیان خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر در محدوده شمالی این خیابان باید از بودجه بالاتری برخوردار باشند.

قیمت خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر در منطقه 1 بین متری 22 میلیون و 600 هزار تومان تا 48 میلیون و 100 هزار تومان، در منطقه 3 بین متری 27 میلیون و 700 هزار تومان تا 38 میلیون و 700 هزار تومان، در منطقه 6 بین متری 15 میلیون و 700 هزار تومان تا 32 میلیون و 100 هزار تومان و در منطقه 11 بین متری 9 میلیون و 200 هزار تومان تا 16 میلیون و 100 هزار تومان است؛ بنابراین با توجه به تنوع بسیار قیمت‌ها در این منطقه متقاضیان خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید در هر کدام این مناطق به جستجوی ملک بپردازند و پس از انتخاب خانه موردنظر خود از بین فایل‌های ثبت شده در این سامانه اقدام به بازدید حضوری و خریداری ملک مورد نظر کنند.

 با کیلید در کوتاه‌ترین زمان خانه‌دار شوید

خرید آپارتمان در بریانک

یکی از محله‌های واقع در جنوب شرقی تهران محله قدیمی بریانک است. این محله که در منطقه 10 شهرداری قرار دارد با عمری 80 ساله یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران به شمار می‌رود بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در بریانک برای سکونت در این محله ریسک بالایی را خواهند داشت.

محله بریانک از شمال با خیابان کمیل، از جنوب با خیابان قزوین، از شرق با خیابان‌های عرب، اسلامی و دعوتی و از غرب با بزرگراه نواب همسایه است. از خیابان‌های معروف این محله می‌توان به خیابان‌های خوش، کمیل، حسام‌الدین و عرب اشاره کرد که قیمت خرید آپارتمان در بریانک در این خیابان‌ها بیشتر است.

وجود مراکز تفریحی همچون پارک نور، پارک نیلوفر و هفت چنار در کنار موزه شهیدان اقبالی و سینما کارون و جی در این محله باعث شده که ساکنان و متقاضیان خرید آپارتمان در بریانک از امکانات تفریحی مناسبی برخوردار باشند.

از مراکز خرید این محله می‌توان به مرکز خرید نواب اشاره کرد که در کنار فروشگاه‌های فراوان این محله زندگی را برای ساکنان هموار کرده است.

با توجه به بافت قدیمی این محله قیمت خرید آپارتمان در بریانک از متوسط پایین‌تر است بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در بریانک با هر میزان بودجه‌ای می‌توانند در این محله اقدام به خرید ملک کنند.

متقاضیان خرید آپارتمان در بریانک می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید ملک مورد نظر خود را بین متری 11 میلیون و 500 هزار تومان تا 12 میلیون و 500 هزار تومان بیابند.

خرید آپارتمان در شادمان

محله شادمان یکی از مناطق غربی تهران است که بخشی از محله ستارخان به شمار می‌رود. این محله که در منطقه 2 شهرداری قرار گرفته است یکی از مناطق پر رفت‌وآمد تهران محسوب می‌شود بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در شادمان زندگی پرترافیکی را در این محله تجربه خواهند کرد.

با توجه به وجود دانشگاه‌هایی همچون دانشگاه صنعتی شریف، تهران و سوره بیشتر ساکنان این محله شاغلان و دانشجویان هستند به همین دلیل برخی از آپارتمان‌ها در این محله به‌صورت مبله به فروش و اجاره می‌رسد.

بیشتر ساکنان محله شادمان بومی نشینان هستند، اما کسانی که متقاضی خرید آپارتمان در شادمان هستند در برخی از خیابان‌های و کوچه‌های این محله می‌توانند زندگی آرام‌تری را تجربه کنند.

در محله شادمان خانه‌های بازسازی شده با سن بیش از 10 سال در کنار آپارتمان‌های نوساز قرار گرفته است به همین دلیل متقاضیان خرید آپارتمان در شادمان با هر سلیقه‌ای و بودجه‌ای می‌توانند در این محله به جستجوی خانه مورد نیاز خود بپردازند.

در این محله وجود فروشگاه‌ها و مغازه‌های متعدد باعث شده که متقاضیان خرید آپارتمان در شادمان و ساکنان این محله پر تردد به‌راحتی بتوانند مایحتاج خود را تأمین کنند.

قیمت خرید آپارتمان در شادمان  به‌عنوان محله‌ای که جریان زندگی در آن به‌وضوح مشاهده می‌شود متوسط است.

متقاضیان خرید آپارتمان در خیابان ولیعصر، خرید آپارتمان در بریانک و خرید آپارتمان در شادمان به‌راحتی می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید با توجه به متراژ، سن بنا، موقعیت و امکانات، ملک مورد نظر خود را جستجو کنند و پس از بررسی فایل‌های ثبت شده اقدام به بازدید نهایی و خرید کنند.

* رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار