کد خبر: ۵۰۷۱۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ارائه تسهیلات ۳ هزار میلیارد ریالی برای تکمیل خوابگاه‌های نیمه‌تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.

به گزارش شفاف، مهندس رحمان خدابنده‌لو از ارائه تسهیلات 3 هزار میلیارد ریالی بانک رفاه برای تکمیل و ساخت خوابگاه‌های نیمه‌تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.

وی با اشاره به نشست برگزار شده با مدیرعامل بانک رفاه گفت: در این نشست که با حضور دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندس بهروز رحیمی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت و اسماعیل لـله‌گانی مدیر عامل بانک رفاه برگزار شد، مقرر شد مساعدت لازم از سوی بانک رفاه با دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت تکمیل خوابگاه‌های نیمه تمام صورت بگیرد و این قول مساعد از سوی مدیرعامل بانک رفاه داده شد که با دانشگاه‌های علوم پزشکی در این خصوص تا سقف مشخص شده مساعدت‌ شود.

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت تصریح کرد: بر این اساس 15 دانشگاه علوم پزشکی کشور که با بانک رفاه دارای حساب هستند، می‌توانند تسهیلات لازم برای تکمیل و ساخت خوابگاه‌های دانشجویی نیمه تمام را دریافت و در این باره اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار