کد خبر: ۵۰۷۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

سینماماشین‌های آمریکا در کنار برخی از سالن‌هایی که بازگشایی شدند، اقدام به نمایش فیلم‌های قدیمی مانند «پارک ژوراسیک» کردند.

به گزارش شفاف، فیلم پارک ژوراسیک ساخته استیون اسپیلبرگ که یکی از آثار سینمای وحشت و هیجان انگیز به شمار می‌آید، در هفته گذشته در سینماهای آمریکا بار دیگر اکران شد و توانست فروشی بیش از 517 هزار دلار در 230 سالن آمریکایی داشته باشد.

در کنار این فیلم، اثر دیگر این فیلمساز «آرواره‌ها» محصول  استودیو یونیورسال نیز در 187 سالن روی پرده رفت و 516 هزار دلار فروش داشت. این دو فیلم به ترتیب رتبه‌های اول و دوم را تصاحب کردند، در حالی که «مرد نامرئی» و «تور جهانی ترول‌ها» 383 و 275 هزار دلار فروش کردند و جایگاه سوم و چهارم را تصاحب کردند.

در کنار این دو فیلم E.T نیز سومین فیلمی بود که از اسپیلبرگ به نمایش درآمد و توانست بیش از 126 هزار دلار در 100 سالن سینما اکران شود و در جایگاه‌های بعدی قرار بگیرد.

به گزارش شفاف، اما درایو-این‌ها با 300 جایگاه همچنان پرفروش‌ترند.

بنابراین برخی از سینماهای آمریکا که در هفته‌های قبل اقدام به بازگشایی کرده‌اند، در حال افزایش است اما مشکل اصلی این سینماها نبود فیلم‌های جدید برای اکران در سالن‌های آنها است؛ به طوری که این موضوع باعث شده است تا آنها اقدام به نمایش فیلم‌های سینمایی قدیمی کنند.

استودیوها این قول را داده‌اند که با شروع اکران فیلم «عقیده» آخرین ساخته نولان، فیلم‌های جدید استودیوها نیز اکران شوند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: