کد خبر: ۵۰۷۱۴۵
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

جواب تست کرونای بازیکنان حاضر در مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز به فدراسیون ارسال شد.

به گزارش شفاف، امروز (چهارشنبه) آخرین فرصت اعضای تیم‌های حاضر در مرحله پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز مردان برای ارسال جواب تست کرونای آنها به فدراسیون این رشته بود.

پتروشیمی بندرامام، دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی، رعد پدافند هوایی و شهرداری کرج تیم‌های حاضر در مرحله پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز هستند که از بین آنها تیم‌های پتروشیمی و شهرداری کرج جواب تست کرونا را تحویل داده‌اند و این اتفاق برای برخی از اعضای تیم دانشگاه آزاد نیز افتاده است. درخصوص تیم رعد با توجه به اینکه آزمایش کرونای اعضای این تیم در آزمایشگاه مربوط به نیروهای مسلح گرفته شده است، جواب رسمی آن کمی دیرتر ارسال و در واقع به هفته آینده موکول می‌شود، با وجود اینْ مسئولان تیم رعد با ارسال یک نامه رسمی به فدراسیون از منفی بودن جواب تست کرونا خبر داده‌اند.

با توجه به این مسئله، تاکنون هیچ کدام از آزمایشات اخذشده پاسخ مثبت نداشته است که این موضوع می‌تواند در نهایت منجر به برگزاری مرحله پلی‌آف شود.

پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز در گفت و گویی درباره شرایط برگزاری ادامه لیگ عنوان کرد: با فدراسیون پزشکی ورزشی صحبت کرده‌ایم و قرار است یک آزمایش و مرکز به ما معرفی کنند تا اعضای تیم‌های حاضر در پلی‌آف در روزهای منتهی به آغاز لیگ، در آنجا تست کرونا بدهند و جواب این تست‌ها نیز یک‌روزه به فدراسیون و نه به خودشان تحویل داده شود.

وی افزود: ما به همه تیم‌ها اعلام کرده و باز هم اعلام می‌کنیم که در ورود افراد به سالن محل برگزاری مسابقات لیگ سخت‌گیری خواهیم کرد و بدون جواب تست اجازه ورود نخواهیم داد. همچنین گفته‌ایم که اعضای تیم‌ها از خودشان تا زمان حضور در سالن مراقبت کافی داشته باشند و مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا مشکلی برای حضورشان در لیگ به وجود نیاید.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار