کد خبر: ۵۰۷۲۱۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱

نفرات راه یافته به فینال نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا اعلام شد که بر اساس آن در هر رشته ۱۲ نفر به فینال این رقابت راه یافته‌اند.

به گزارش شفاف، اسامی فینالیست‌های نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا اعلام شد که بر اساس آن 45 نفر در سه رشته و شش گروه (سبک عبدالباسط بالای 16 و زیر 16 سال، سبک منشاوی بالای 16 و زیر 16 سال و مصطفی اسماعیل بالای 16 و زیر 16 سال) موفق به راه‌یابی به فینال مسابقات شده‌اند.

سیدوحید مرتضوی، تهیه کننده و مجری نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا با اشاره به اینکه تلاش شده است تا در هر گروه شش نفر به فینال مسابقات راه پیدا کند‌، گفت: سعی کرده‌ایم تا تناسب شش نفر در هر گروه (زیر 16 و بالای 16 سال) رعایت شود اما در برخی رشته‌ها همچون رشته عبدالباسط با توجه به ویژگی خاص این سبک این تناسب رعایت نشده و در بخش زیر 16 سال 10 نفر و در بخش بالای 16 سال تنها دو نفر موفق به راهیابی به فینال مسابقات شده‌اند.

مرتضوی همچنین به استفاده از فرصت کارت طلایی در این مسابقه برای اولین بار اشاره کرد و افزود: در این دوره همچنین تعداد 9 نفر از شرکت کنندگان(در هر رشته سه نفر) با استفاده از کارت طلایی داوران به فینال راه پیدا‌ کرده‌اند تا به رقابت با دیگر فینالیست‌ها بپردازند. فرصت کارت طلایی به افرادی که از دید داوران استعداد تلقی شده‌اند اهدا شده است.

یادآور می‌شود در نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا 1000 نفر فایل‌های صوتی خود را ارسال کردند، از بین این افراد و پس از ارزیابی اولیه 380 نفر به عنوان افراد منتخب به مرحله حضوری راه پیدا کردند و در نهایت نیز از بین این افراد 45 نفر به فینال راه پیدا کرده‌اند. زمان برگزاری فینال این مسابقات طی روزهای آینده اعلام می‌شود. اسامی فینالیست‌های رشته‌های مختلف به شرح زیر است.
رشته مصطفی اسماعیل بالای 16 سال
مهدی عبدلی از البرز
محمدرضا گرجی از البرز
محمدحسین الماسی از کرمانشاه
عرفان کلته از بندرترکمن
امیرحسین فلاحی از گرگان
رشته مصطفی اسماعیل زیر 16 سال
هادی نقوی از اصفهان
محمدمتین حسنی از تهران
نورالمهدی دوستی از ایلام
محمد سلمانی از تبریز
سیدعلی علوی از سبزوار
محمدمهدی بهاری از قزوین
مبین نصیری از آذربایجان غربی
رشته منشاوی بالای 16 سال
مهدی کردلو از زنجان
علیرضا خالقی از اصفهان
علیرضا روزبهانی از تهران
امیرحسین پاک منش از گیلان
ماهان کاظمی از آذربایجان شرقی
علی اعظمی از کرمانشاه
رشته منشاوی زیر 16 سال
محمدمهدی دیوانی از تهران
محمدمهدی طالبیان از قم
امیرحسین جعفرزاده از البرز
مهدیار گودرزی از البرز
احمد عبیاوی از خوزستان
حسین سواری از اهواز
رشته عبدالباسط بالای 16 سال
مجید ملک‌پور آرانی از آران و بیدگل
رضا ابراهیمی از هرمزگان
رشته عبدالباسط زیر 16 سال
سیدامیرعلی ناصری از البرز
امیرحسین محبی از لرستان
محمدرضا حاتمی از تهران
امیرحسین لندرانی از تهران
معین‌رضا شمسکی از مشهد
امیرحسین باقری از البرز
علی‌اصغر علیپور از مشهد
امیرحسین پیوندی از مشهد
محمدعلی پورباقری از مشهد
حسین ملک‌زاده از بوشهر

فینالیست‌های با استفاده از کارت طلایی
رشته عبدالباسط
علیرضا حاجی‌زاده از آذربایجان شرقی
اسماعیل نژاد از آذربایجان شرقی
حسین ایزدی از قم
رشته منشاوی
پرهام نقدی‌لو از تهران
محمد قسم‌زاده از البرز
مهدی پورقنبر از آذربایجان غربی
رشته مصطفی اسماعیل
امیرمحمد میرابی از مازندران
امیرمحمد میر از یزد
سیدامیر نوابی از اصفهان

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار