کد خبر: ۵۰۷۲۶۵
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ارتقای جایگاه رشته تنیس در آسیا، حمایت خود را از برنامه‌های توسعه‌ای این فدراسیون اعلام کرد.

به گزارش شفاف، داود عزیزی بعداز ظهر روز پنجشنبه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی فر در خصوص برنامه های این فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار رئیس فدراسیون تنیس گزارشی از وضعیت موجود این رشته و شرایط حال حاضر تنیس ایران در قاره آسیا و برنامه های این فدراسیون ارائه داد.

وزیر ورزش و جوانان از رشته تنیس به عنوان یک رشته مهیج و پرطرفدار در بین خانواده ها نام برد و با اشاره به ظرفیت کنونی این رشته در ایران و برخورداری از استعدادهای خوب در نقاط مختلف، گفت: از فدراسیون تنیس انتظار دارم در ابعاد مختلف زمینه رشد و پویایی بیشتر این رشته را فراهم آورد و در قالب برنامه ای که رئیس جدید تدوین کرده است روند رو به رشد تنیس ایران در عرصه رقابتی آسیا دنبال شود چرا که جایگاه کنونی این رشته باید به مراتب ارتقا یابد و شایستگی تنیس ایران به منصه ظهور برسد.

سلطانی فر با بیان اینکه از برنامه های توسعه ای این رشته برای ارتقا جایگاه تنیس ایران، حمایت می کند، اظهار داشت: فدراسیون تنیس را در ابعاد زیرساخت ها و مالی برای پیشرفت و رسیدن به جایگاه بالاتر در عرصه رقابتی حمایت خواهیم کرد تا تنیس ایران بتواند به انتظار مردم جامه عمل بپوشاند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار