کد خبر: ۵۰۷۴۴۳
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق خودروهای خیابان جمهوری خبر داد.

به گزارش شفاف، سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت گفت: در ساعت ۴:۳۰ دقیقه شانزدهم خردادماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی تهران حین انجام ماموریت در محدوده خیابان جمهوری به یک دستگاه خودروی پراید مظنون شدند که با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص شد خودرو دارای سابقه سرقت به تاریخ پانزدهم خرداد ماه است.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت افزود: افسر واحد گشت جهت متوقف ساختن خودروی مسروقه به راننده پراید دستور ایست داد که وی بدون توجه به دستور پلیس با افزایش سرعت و انجام حرکات مخاطره آمیز به سمت خیابان وحدت اسلامی فرار کرد.

وی بیان داشت: اعضای اکیپ با استفاده از علائم هشدار دهنده نظیر آژیر و بلندگو به تعقیب خودروی مسروقه رفتند که پس از طی کردن مسافتی به جهت حفظ جان و مال شهروندان افسر واحد گشت با رعایت کامل قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی کرد که در ادامه خودروی پراید با جدول کنار خیابان برخورد کرد و متوقف شد و راننده به اسم حمید که قصد فرار به صورت پیاده را داشت، دستگیر شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: متهم دستگیر شده پس از تکمیل گزارش اولیه برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار