کد خبر: ۵۰۷۵۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

سردار حاجی‌زاده گفت: کار ساخت با خودروسازان است، ما به رفع کاستی‌هایی که صنعتگران در صنعت خودرو دارند، کمک می‌کنیم.

به گزارش شفاف، نشست راهبردی جهش تولید در گام دوم انقلاب اسلامی در دانشگاه علم و صنعت امروز دوشنبه با حضور سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه، جبار علی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت، علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس و سایر مسئولان  این دانشگاه برگزار شد.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در بدو ورود به دانشگاه علم و صنعت با حضور در مقبره الشهدای گمنام این دانشگاه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف پژوهشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت درباره پیوند دانشگاه با صنعت اظهار کرد: خیلی از آقایان در کشور ما معتقدند که مشکلات اقتصادی و تحریم با مذاکره قابل حل است، بنده هم معتقدم که مذاکره نه با آمریکا و دشمنان بلکه ابن مذاکره و تعامل باید با ظرفیت‌های داخل کشور و دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان باشد.

او افزود: امروز برای بحث مذاکره درباره خودرو سازی به دانشگاه علم و صنعت آمده ایم. ریل گذاری که برای ساخت خودرو انجام شده باعث شده که آینده خوبی را برای خودرو سازی ببینیم.  این ریل گذاری ما را به موفقیت خواهد رساند و البته نباید انتظار داشته باشیم که خیلی زود به موفقیت برسیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به گذشت ۶۰ سال از تاسیس صنعت خودروسازی در کشور، گفت: مدیران بسیار خوبی در صنعت خودروسازی کشور و وزارتخانه مربوطه حضور دارند که مصمم هستند وابستگی را قطع کنند.

او تاکید کرد: در بخش‌های فناوری و برخی قطعات که وابستگی وجود داشته، برای بومی‌سازی آنها کمک خواهیم کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: کار ساخت با خودروسازان است، ما به رفع کاستی‌هایی که صنعتگران در صنعت خودرو دارند کمک می‌کنیم. قرار نیست تصدی‌گری کنیم و وارد خودوسازی شویم، ما می‌خواهیم کمک کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: