کد خبر: ۵۰۷۵۶۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷

طبق تصمیم اخیر هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی مقرر شده که جلسات علنی پارلمان در روزهای یکشتبه، سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار شود.

به گزارش شفاف، طبق تصمیم اخیر هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی مقرر شده که جلسات علنی پارلمان در روزهای یکشتبه، سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار شود.

حسینعلی حاجی‌‌دلیگانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصمیم جدید این هیئت برای تغییر در نحوه برگزاری جلسات علنی پارلمان خبر داد و گفت: طبق تصمیم هیئت‌رئیسه مجلس، مقرر شده جلسات علنی مجلس از هفته آینده، سه روز در هفته برگزار شود.

وی افزود: طبق تصمیم هیئت‌رئیسه مجلس، قرار است از هفته آینده، جلسات علنی مجلس در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس ادامه داد: طبق مأموریتی که آقای قالیباف رئیس مجلس به کمیسیون‌ها برای شناسایی اولویت‌ها داده است، گزارشی از این اولویت‌ها از سوی روسای کمیسیون‌ها به هیئت‌رئیسه ارائه خواهد شد.

حاجی‌دلیگانی اضافه کرد: اولویت جلسات مجلس و کمیسیون‌های تخصصی در این دوره، قطعا رسیدگی به وضع معیشتی و اقتصادی مردم است که به طور جدی در این جلسات پیگیری خواهد شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در تصمیم دیگری مقرر شده که جلسات کمیسیون‌ها نیز بعداز ظهر روزهای یکشنبه و سه‌شنبه تشکیل شود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: